reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A to kochana nie zmieniłaś się w kalendarzu ... Zmienię to, ale takie kwiatki będą się pojawiać jak nie będziecie pilnować samych siebie ;)
Nie mam do tego serca póki co ... jeśli będą dobre wieści obiecuję poprawę a jeśli złe to znikam...

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Nie mam do tego serca póki co ... jeśli będą dobre wieści obiecuję poprawę a jeśli złe to znikam...

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Dreams, to nie było w formie przygany, sorki, że moglo tak zabrzmieć. Po prostu za dużo nas, żebym sama wszystko ogarnęła, szczególnie, że wstaję rano i zaczynam od kalendarza nie czytając co piszecie.

Jeśli będzie dobrze ( za co trzymam kciuki) to super, jeśli nie, to i tak będziemy na ciebie czekać. Dzielna dziewczyna jesteś, wrócisz do nas :)
 
No fakt estradiol bardzo niski. Ja przy poprzednich dwuch stymulacjach mialam estradiol powyzej 4tys ale 8 i 17 komorek i ciazy tez brak.
A moze protokol z primingiem estrogenowym na poprawe komorek ja teraz taki bede miec. Wlasnie jestem na estrofemie
Będziemy z lekarzem jutro rozmawiać. Jak on to dalej widzi moze inne leki itp tylko wybór juz nam sie kurczy bo za każdym razem mam zmieniane i nie ma w czym wybierać.... dzwonili z kliniki ze 3 sie nie zapłodnili. Jedynie jedna sie podzieliła dzisiaj na 4 komórki. Wstępnie transfer jednej na jutro ustalony do tegonjakies kroplówki lipidowe,embriogulue i naginanie otoczki. No nic zobaczymy do jutra czy sie podziela na 6 lub 8. U was w której dobie sie dzieliły?
 
Dziewczyny 3majcie proszę kciuki za moją hodowlę aby były ładne, dojrzale jajka:-) :)
Wszystkim życzę milego dnia i samych dobrych wiesci:-D
Mocno trzymam kciuki!!! Wierzę że się uda! [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji4]
Dream, 23 dpt lekarz widział tylko pecherzyk tak? U mnie w poprzedniej ciąży pecherzyk ciążowy lekarz zobaczył dopiero 30dpt 3 dniowych zarodkow, po tygodniu , 38dpt ku zaskoczeniu wszystkich pojawiło się serduszko. U mnie beta od początku była niska, rosła w miarę odpowiednio ale była niska np 26dpt wynosiła tylko 600, odstawialm wtedy leki a za kilka dni kontrola hiperki i pecherzyk... ciąża nie skończyła się dobrze , ciągle na usg widoczny był ok tydzień opoznienia. Więc jeśli ma być podobnie u Ciebie to nie życzę Ci tego naprawę. To co wtedy przeżyłam bylo koszmarem który ciągnął się do 14 tygodnia.
Tym razem 25dpt lekarz widział już tętno, ale słabe , 27dpt tętno wchodzilo już w normy i zauważono drugi pecherzyk- dopiero się pojawił ! 30dpt tętno pierwszego bardzo dobre, drugi ciągle bez, 37dpt plamienie, pomyslalam że poronilam ten nierozwiniety, a dziś prenatalne i okazuje się że dziecko ma się dobrze a worek owodniowy po drugim ciągle jest...
Mysle, że jest szansa jeszcze na to aby serduszko się pojawilo. U mnie 25dpt tętno ledwo zauwazalne, więc dzień czy dwa wcześniej pewnie by go nie bylo. Tyle że różnica w wieku zarodków. Przepraszam,Ale kiedy masz kolejne usg?
Kurde strasznie mi przykro i przeżywam wszystkie tu porażki, najbardziej chyba te podobne do moich. Tym.razem modlilam się nie o pozytywną bete czy usg, ale jednoznaczna, bez tego wodzenia za nos, bez chichotu losu, tylko wóz albo przewoz. Wiem co przezywasz, nic na to niestety nie ppradzisz, żadne info z netu nie da Ci ostatecznej odpowiedzi, tylko usg , usg i usg i czas czas czas... :(
Ależ się rozpisalam...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom


Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
Do góry