reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A Lewandowski w ogole przyjmuje? Bo na stronie nOvum nie ma podanego grafika przyjec..
No nic, dzwonię. Mam 2 typy: Zamora, Lewandowski. :)

To się poumawialam.. Zamora ma wszystkie miejsca zajęte w czerwcu i lipcu, najwcześniejszy termin to sierpień :D śmiech przez łzy... :(

Ale nie ma tego złego.
Do Lewandowskiego umawia pielęgniarka, wiec mnie przełączyli i tu jest lepsza wiadomość - są terminy za 2-3tyg, ale mam dzwonić w 1dc aby umówić się na wizytę w drugiej połowie cyklu. Także jednak Lewandowski :)
Wizyta 400zl!!! :O

Jakby ktoś szukał terminu u Wojewódzkiego - tez dopytałam - ma wolny termin na 13.06 godz 11. :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To się poumawialam.. Zamora ma wszystkie miejsca zajęte w czerwcu i lipcu, najwcześniejszy termin to sierpień :D śmiech przez łzy... :(

Ale nie ma tego złego.
Do Lewandowskiego umawia pielęgniarka, wiec mnie przełączyli i tu jest lepsza wiadomość - są terminy za 2-3tyg, ale mam dzwonić w 1dc aby umówić się na wizytę w drugiej połowie cyklu. Także jednak Lewandowski :)
Wizyta 400zl!!! :O

Jakby ktoś szukał terminu u Wojewódzkiego - tez dopytałam - ma wolny termin na 13.06 godz 11. :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
400 O.O I miej 3 wizyty w cyklu...
 
Dziewczyny, po transferze dostalam od doktor zalecenie brania witamin i w nich byl Oeparol (olej z nasion wiesiolka) zaczelam czytac o nim a tam pisze zeby go nie stosować po owulacji bo powoduje skurcze macicy i zeby nie doprowadzic do poronienia. A ja go biore od dnia transferu czyli dzis 5 dzien :( mam nadzieje ze nie zaszkodziło to.
 
A Ty jak się czujesz?Dzisiaj 7 dpt? Jakieś objawy? W domku odpoczywasz czy pracujesz?

Tak dziś 7dpt [emoji38] Ja w pracy, ale, że sama jestem sobie szefową to się nie przemęczam :D objawy .... hmmmm .... nie mam pojęcia - rano mnie troszkę bolał brzuch, ale wzięłam nospe i już nie boli. Ogólnie czuje się jak zawsze. Czasem tylko jestem taka bez energii ... chyba przez leki [emoji57]
Dziękuje, że pytasz [emoji173]️[emoji173]️
 
To ja jestem chyba wyjątek :p Czuje się dobrze i nie zaobserwowałam jakiś efektów ubocznych, a miesiączka przyszła zdecydowanie szybciej, bo cykl trwał zaledwie 24 dni. Mam nieregularne, ale waha się pomiędzy 25 - 28 dni. Hmm...

Jak Wam dobrze ze miesiączka przychodzi wcześniej. Ja miałam dostać planowo wczoraj a tu ani widu ani słuchu. Już próbowałam wywołać - gorąca kąpiel, przytulanie z mężem. I nic. [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki! Życzę Wam dzisiaj dużo słońca w sercu w ten pochmurny dzień....Jeśli chodzi o mnie czuje się wyjątkowo dobrze, nic kompletnie mi nie dolega, wierzę ze mojej kruszynce jest u mnie bardzo dobrze wiec póki co nie dokucza. Wizyta dopiero 23 dpt, nie wiem czy robić jeszcze betę? Napewno przed wizytą zrobię progesteron, bo skoro na tym etapie jest dość wysoki, to może lekarz stwierdzi że nie muszę go aż tyle brać, narazie zgodnie z zaleceniami biorę wszystkie leki jak do tej pory. czytałam że encortonu też nie powinno sie brać za długo, trochę się boje tego sterydu, mam nadzieję że nie zaszkodzi kropeczce...Jakie macie doświadczenie z tym lekiem? Do którego tygodnia stosowałyście encorton?

Mi na ostatniej wizycie moja pani doktor powiedziala że u mnie encorton i intralipid pociągniemy do 16tc, że potem już raczej immunologia nie ma znaczenia. Słyszałam że dziewczyny biorą do 12tc ale moja pani doktor ze względu chyba na te skurcze (że mój organizm dalej jakby chciał walczyć z ciąża-ze jej nie chce) to zostawią mi to do 16tc.
 
reklama
Do góry