reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Oby @ zapomniała o Tobie na conajmniej 9 miesięcy [emoji6]

Gdzie kończyłaś pedagogikę? [emoji6] ja w Kolegium w Bytomiu


Przybijam piątkę dziewczyny [emoji6] Korczak na pedagogice numer 1 od zawsze [emoji23]


Ja właśnie wróciłam do domu.. robiłam urodzinowego grilla na działce.. padam i jestem szczęśliwa, że już w łóżku leżę hihi [emoji12] dobranoc kobitki [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie, w Kolegium studiowałam rok zaoczniee, ale nie dla mnie :)
W Cieszynie na Uniwersytecie Śląskim :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zgadzam się w 100%!! 5 lat studiów psychologicznych było naprawdę ciężkie wiec jakieś zaplecze jest aby zrobić psychoterapię. Wg mnie jeśli nie masz mgr psychologii to jest to bez sensu. Ale to moje zdanie. Tak samo nie rozumie starszych roczników które pokończyły jakieś dziwne studia i zrobiły kurs 2letni na psychologa w szkołach katolickich i mogą być psychologami. Szlak mnie trafia ! A znam takie przypadki [emoji35][emoji35] miałam u takiej pani praktyki zawodowe. Z wiedza zatrzymała się 20lat temu !
Także marzenia marzeniami. Oczywiście trzba o nir walczyć. Ale nie jeśli nir masz do czegoś kwalifikacji.
I mam nadzieje ze w końcu zostanie wprowadzona ustawa o zAwodzie psychologa i skończą się takie szopki Żr każdy może sobie kończyć coś co w zasadzie ludzie po psychologii powinni mieć jedynie dostęp do tego ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W punkt :)


Zależy jaki zawód właśnie...
Ja skończyłam pedagogike a później dodatkowo poszłam na opiekunke (to ddwa lata trwało) uwierzcie mi, że stwierdziłam, że ze studiów wyniosłam zero, jedno.wielkie zero!!! No, chyba, że info o Korczaku którą przekazywał nam każdy wykładowca...:/
A w dwuletniej praktyka praktyka praktyka plus MEGA WAŻNE informacje dotyczące sprawowania opieki nad dziećmi...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, tylko są zawody, jak np. psycholog, gdzie musisz skończyć 5-letnie studia, żeby móc uczyć się dalej i robić kilkuletni kurs na psychoterapeutę. Jeśli ktoś Ci mówi, że jest inaczej, to robi Cię w balona. To tak jakby ktoś powiedział, że zrobi 3 letni kurs z pediatrii i będzie pediatra. Chciałabyś chodzić do takiego lekarza? No nie sądzę....ja tutaj absolutnie nie chce nikogo obrazić, ani nikomu dowalić, ale po prostu uważam, że to nie w porządku i tyle :)


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kobietki. Witam się z rana. U nas deszczowo dzisiaj. Wczoraj robiliśmy grilla bo było cieplutko. Zmienna rzeczy pogoda.
Mam pytanie do naszych specjalistki, czy u mnie to że temp spada oznacza beaknokresu owulacji???
Screenshot_20170604-095205.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20170604-095205.jpg
    Screenshot_20170604-095205.jpg
    105,4 KB · Wyświetleń: 522
My mieliśmy intensywny dzień wczoraj. Młody spał u babci wiec się wyspalam. Rano pogodzilismy się z M, wiadomo jak ;) pojechaliśmy dogadać się z ceną drzwi, paneli i rolet, trochę nam zeszło, ale już mamy ostateczną cenę :) pozniej byliśmy w Castoramie zamówić projekt łazienki i na obiedzie w takiej genialnej włoskiej knajpce :) po południu odebralismy młodego i ze znajomymi wybraliśmy się na Dni Głogowa, dziecię pojezdzilo na wesołym miasteczku, a wieczorem poszliśmy do tych znajomych i graliśmy w gry, młody tak się w Carcassone wkręcił, że muszę kupić po wypłacie :) wróciliśmy ok. 23 30, nigdy tak długo z nami nie był nigdzie, więc padł w 3 sekundy i dzięki temu wstał przed 9 [emoji14]



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W punkt :)




Tak, tylko są zawody, jak np. psycholog, gdzie musisz skończyć 5-letnie studia, żeby móc uczyć się dalej i robić kilkuletni kurs na psychoterapeutę. Jeśli ktoś Ci mówi, że jest inaczej, to robi Cię w balona. To tak jakby ktoś powiedział, że zrobi 3 letni kurs z pediatrii i będzie pediatra. Chciałabyś chodzić do takiego lekarza? No nie sądzę....ja tutaj absolutnie nie chce nikogo obrazić, ani nikomu dowalić, ale po prostu uważam, że to nie w porządku i tyle :)


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Spark chodziło chyba bardziej o to, że studia magisterskie (5 lat), są zawalone przedmiotami, które nota bene nic nie wnoszą do zawodu. Często gęsto podaje się fakty, które nijak przydadzą się w pracy z dziećmi dajmy na to. Ja miałam w-f na studiach dziennych obowiązkowy i plastykę - kto nie miał odrobiny talentu płynął pod prąd. Zupełny bezsens....
Na podyplomówce z logopedii przez 2 lata wyniosłam dużo więcej doświadczenia i wiedzy niż z dziennych 5 letnich. Gdzie zajęcia miałam codziennie od pn- do pt.
 
My mieliśmy intensywny dzień wczoraj. Młody spał u babci wiec się wyspalam. Rano pogodzilismy się z M, wiadomo jak ;) pojechaliśmy dogadać się z ceną drzwi, paneli i rolet, trochę nam zeszło, ale już mamy ostateczną cenę :) pozniej byliśmy w Castoramie zamówić projekt łazienki i na obiedzie w takiej genialnej włoskiej knajpce :) po południu odebralismy młodego i ze znajomymi wybraliśmy się na Dni Głogowa, dziecię pojezdzilo na wesołym miasteczku, a wieczorem poszliśmy do tych znajomych i graliśmy w gry, młody tak się w Carcassone wkręcił, że muszę kupić po wypłacie :) wróciliśmy ok. 23 30, nigdy tak długo z nami nie był nigdzie, więc padł w 3 sekundy i dzięki temu wstał przed 9 [emoji14]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
My wczoraj graliśmy w hedbanz . Młody miał taki ubaw. My w sumie,musi też;)
 
reklama
Do góry