reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to oby czas leciał jak najszybciej!!! Chyba pierwszy raz chcę żeby to lato szybko mijało ;]
Ja tylko słyszałam że mam się tym nie przejmować. Tylko biorąc pod uwagę moje PCOS ryzyko jest większe...

I co to faktycznie była hiperka?
Jakaś łagodna ?? Brałaś coś ??
to była hiperka spowodowana wzrostem hcg.Lagodna. Miałam trochę płynu, musiałam kontrolować wagę i obwód brzucha. Lekarz przepisał mi tylko clexane. Zaczelo przechodzić samo po ok. 10 dniach, ale jajniki mam do tej pory powiększone. Piłam duzo wody i starałam sie jeść duzo białka.
 
Co to za plastry? Gdzie można takie kupić?
Obniżają o ok 2°C temp moszny . dają uczucie przyjemnego chłodu .
Są szczególnie polecane dla kierowców i osób mających siedzący tryb pracy.
Cena trochę wysoka bo 8 szt kosztuje 63 zł . a M ma stosować jeden rano a drugi na noc . Plus jest taki ze można je przeciąć na pół bo są bardzo duże .
Z tego co pytałam w aptekach to są tylko na zamówienie . my zamowilismy przez neta.

Link do: FertilMate, plastry chłodzące mosznę, 8 sztuk - Bez recepty | AptekaGemini.pl
To są właśnie one
Najlepiej jeśli zamawia się większą ilość bo w naszym przypadku M musi je stosować przez cały okres spermatogenezy.
 
to była hiperka spowodowana wzrostem hcg.Lagodna. Miałam trochę płynu, musiałam kontrolować wagę i obwód brzucha. Lekarz przepisał mi tylko clexane. Zaczelo przechodzić samo po ok. 10 dniach, ale jajniki mam do tej pory powiększone. Piłam duzo wody i starałam sie jeść duzo białka.
To clexane jest przeciwzakrzepowe. Ja mam obecnie FRAGMIN o tym samym działaniu to może wystarczy .
Zobaczymy..co ma być to będzie
 
Jakbym byla w ciąży to bym sie tym zupelnie nie martwila :-)
Ale czułam się strasznie , puchlam w oczach podczas stymulacji, a wcale się nie objadalam. W ciazy miałam mega zachcianki , mięsne i ogólnie obiadowe i w ogóle nie ruszalam, bo ciągle chciałam spac. Poronilam i wtedy dopiero zjadalam depresję. Ogarnelam sie , ale zdazylam zrzucić 5 kg i było crio a teraz to już się nie waze bo się boję... ma szczęście zachcianki mam tylko warzywno-owocowe i słodyczy nie miałam praktycznie w ustach od kilku miesiecy.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć :-) jestesmyt do dyspozycji :-) tylko.ostrożnie z wczorajszymi (lub przedwczorajszymi mitami) w sensie o nie mycie zębów itp. Bo nas serio w wariatkowie zamkną ;-)
Witam z Portugalu znad oceanu :d w hiszpani bylo 40stopni a tu tylko 22 a zgadnijcie gdzie spiekalm nogi. Dobrze ze nie uprazylam orzeszka ;) Na szczescie idzie ochlodzenie w hiszpnii i ma byc ponizej 30. Jakos przetrwam jeszcze ten tydzien :d

Nie przebrne przez wszystkie posty. Na pocztku lipca, jak wroce, lepiej sprobje sie.zoroentowac co i jak. Gratuluje tym ktorym sie udalo,przykromi za nieudane proby. No i... widze sporo nowych nickow. Witam :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witam z Portugalu znad oceanu :d w hiszpani bylo 40stopni a tu tylko 22 a zgadnijcie gdzie spiekalm nogi. Dobrze ze nie uprazylam orzeszka ;) Na szczescie idzie ochlodzenie w hiszpnii i ma byc ponizej 30. Jakos przetrfam jeszcze ten tydzien :d

Nie przebrne przez wszystkie posty. Na pocztku lipca, jak wroce, lepiej sprobje sie.zoroentowac co i jak. Gratuluje tym ktorym sie udalo,przykromi za nieudane proby. No i... widze sporo nowych nickow. Witam :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Aaaa bo ja o zebach mialam. Nie wiem czy w tym kontekście czy innym - orzeszek nie lubi myc zebow... Musze je myc conajmniej pol godziny po jedzeniu. Inaczej buja ta łajbą, oj buja ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z Portugalu znad oceanu :d w hiszpani bylo 40stopni a tu tylko 22 a zgadnijcie gdzie spiekalm nogi. Dobrze ze nie uprazylam orzeszka ;) Na szczescie idzie ochlodzenie w hiszpnii i ma byc ponizej 30. Jakos przetrfam jeszcze ten tydzien :d

Nie przebrne przez wszystkie posty. Na pocztku lipca, jak wroce, lepiej sprobje sie.zoroentowac co i jak. Gratuluje tym ktorym sie udalo,przykromi za nieudane proby. No i... widze sporo nowych nickow. Witam :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
oo madziu milego odpoczynku...tesknimy:)
 
reklama
Obniżają o ok 2°C temp moszny . dają uczucie przyjemnego chłodu .
Są szczególnie polecane dla kierowców i osób mających siedzący tryb pracy.
Cena trochę wysoka bo 8 szt kosztuje 63 zł . a M ma stosować jeden rano a drugi na noc . Plus jest taki ze można je przeciąć na pół bo są bardzo duże .
Z tego co pytałam w aptekach to są tylko na zamówienie . my zamowilismy przez neta.

Link do: FertilMate, plastry chłodzące mosznę, 8 sztuk - Bez recepty | AptekaGemini.pl
To są właśnie one
Najlepiej jeśli zamawia się większą ilość bo w naszym przypadku M musi je stosować przez cały okres spermatogenezy.

Dzięki za info. A czy Wam to pomoglo? Ciężko znaleźć opinie na ich temat.
 
Do góry