reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabelki <3

Paraplu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Styczeń 2015
Postów
4 632
luty 2018 - Arkusz1(1)-1.jpg
Tabelka <3
 

Załączniki

  • luty 2018 - Arkusz1(1)-1.jpg
    luty 2018 - Arkusz1(1)-1.jpg
    323,4 KB · Wyświetleń: 1 180
Ostatnia edycja:
reklama
Tabelki jeszcze funkcjonują? :) Jeśli nie, to ja bym mogła stworzyć jeśli byłyby chętne dziewczyny żeby podzielić się terminami? :)
 
Ok dziewczyny, to ja mogę zrobić taką tabelkę, bo fajnie jest wiedzieć które z nas są na bardzo podobnym etapie ciąży i mają zbliżony termin, będę się starała aktualizować na bieżąco.
W takim razie wezmę dane z tej stworzonej tabelki plus nowe dziewczyny, które zechciałyby dołączyć proszę o wiadomość prywatną:
1. termin porodu -
2. nick -
3. imię -
4. wiek -
5. województwo lub miasto -
6. dzieci -
Oczywiście podajecie dane, które chcecie. Jak widać w tabelce nie wszędzie jest region, nie wszędzie wiek itd :) Posegreguję wg. daty porodu, żeby było się łatwiej znaleźć :tak:
Wstawię tabelkę 17 sierpnia w czwartek po 20:00, więc do tego czasu proszę się odzywać :) Aaa potem będziemy co jakiś czas aktualizować ;)
 
Wpisz mnie do tabelki termin porodu 12 luty 2018 nick: Chrząszczyk, imie: Magdalena, wiek 40 region lubuskie dzieci 3

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leee wczoraj wrzucilam najaktualniejsza tabelke i jej nie ma. Kuzwa [emoji31]Za godzinke, dwie bede w domu to sprobuje jeszcze raz.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Chrząszczyk, Magdalena , wiek: 40, dzieci 3, lubuskie, termin porodu 12 luty. Dzieki

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry