reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was ma nisko położone łożysko? Doczytalam w wypisie z IP. Doktor Google nie mówi nic dobrego na ten temat :(
Ja mam. Dziasiaj na wizycie mi powiedzial p. Dr.
Kazal sie oszczedzac. Generalnie zero sexu i wysilku fizycznego.
Do tego magnez z potasem.
Im dalejw ciazy tym bardziej powinno isc do gory.
Nisko polozone to jeszcze nie przodujace. Nie martw sie
 
Powiem Ci, ze miałam kiedyś do czynienia z gburowatym i małomównym lekarzem i tez czasem dziwnie sie czułam po wizytach ale mega nam pomógł wiec na koniec stwierdziłam, ze niech sobie bedzie gburowaty byleby robił swoją robotę ;).
No właśnie, idąc na pierwsza wizytę wiedziałam że taki jest i mówiłam wtedy że nie potrzebuje przyjaciela tylko konkretnego lekarza. M śmieje się że jak wychodzimy od niego z wizyty czuje się jakby był na wykładzie medycznym;) jeszcze 18 tygodni damy radę:)
 
witam dziewczyny, ja zostałam dziś poproszona by przyjść na godzinę góra dwie do pracy przekazać najważniejsze informacje mojemu następcy i tak oto spędziłam tam 6,5h i na koniec uciekłam bo mi brzuch zaczął twardnieć.
Mamusiom wizytującym gratuluje dobrych wieści, cudownie że dzieciaczki rosną i maja sie dobrze.
Vironique, Xsenia trzymam kciuki za waszą dwójkę, gorąco wierze że będzie dobrze. Odpoczywajcie kochane
 
Jeszcze ma czas by się podnieść :)
Ja chyba też mam jeszcze nisko.. jak i większość z nas tutaj:)

Jestem już lekko zeswirowana...

Ja mam. Dziasiaj na wizycie mi powiedzial p. Dr.
Kazal sie oszczedzac. Generalnie zero sexu i wysilku fizycznego.
Do tego magnez z potasem.
Im dalejw ciazy tym bardziej powinno isc do gory.
Nisko polozone to jeszcze nie przodujace. Nie martw sie

Dziękuję, będę się oszczędzać.
 
a ktoś ma pomysł jak przygotować schabowego bez glutenu?! :D

Ja robię taka panierkę mąka kukurydziana, płatki jaglane i sezam. A pomidorowa uwielbiam z kaszą jaglaną. Tylko najlepsza jest na wagę a nie z torebki. Zawsze ją dobrze płucze i gotuje w proporcji 1:2 czyli 1 szklanka kaszy na 2 szklanki wody.
 
Małgosia wow serio maz nie chce bo sie boi ?? Mój by za Chiny nie wytrzymał [emoji23]

Dreamscometrue możesz w kokosach zrobić ale to bardziej do Fileta pasuje ;)

Co za pielęgniarka maskara ;/
Moja siostra tez mi takich komplementów nie prawi
[emoji3]

Piórko moje kompletowanie wyprawki jest w ciemnej dziurze dzis kupiłam pierwsze spodnie [emoji23] ale wiele rzeczy mam po córce a ciuchowych po chrzesniaku wiec nie będe szaleć bo dziec tak szybko wyrasta ze wszystkiego.

Wczoraj przeglądałam łóżeczka kołyski i kosze i nie moge sie zdecydować co wybrać, ale chyba wezmę cos mniejszego pózniej przeniosę Zu do "dorosłego" łóżka a młody wyląduje w jej łóżeczku.

Wózek tez mega problem bo żaden z tych rok po roku nie spełnia moich oczekiwań :/

Agiagulka super ze jesteś zadowolona ze swojej wizyty ;) oszczędzaj sie
[emoji8]

Piórko piękna słówka [emoji7]

A właśnie przypomniało mi sie ze moja mamuśka uszyła juz maleństwu kocyk z minky ;)

Monia super wiadomości gratuluje synka ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie Mamuśki :) Melduje sie po wizycie. Pod serduchem nosze 436 g szczęscia. Tętno155, wszystkie parametry w normie, łozysko i płyn owodniowy tez. Ale najwazniejsze ze ma miedzy nogami siusiaka Jestesmy z małżem przeszczęśliwi :) A zatem pragne wam przedstawic Filipa :)

Oczywiscie gratulacje dla wszystkich dzis wizytujacych :)
 

Załączniki

  • 21103641_10155699113124626_1993657848_o.jpg
    21103641_10155699113124626_1993657848_o.jpg
    211,5 KB · Wyświetleń: 78
Witajcie Mamuśki :) Melduje sie po wizycie. Pod serduchem nosze 436 g szczęscia. Tętno155, wszystkie parametry w normie, łozysko i płyn owodniowy tez. Ale najwazniejsze ze ma miedzy nogami siusiaka Jestesmy z małżem przeszczęśliwi :) A zatem pragne wam przedstawic Filipa :)

Oczywiscie gratulacje dla wszystkich dzis wizytujacych :)
Przystojniak :D. Wow, tyle wazy? A który to tc? Bo moj Maluszek tylko 280g w 18t6dc ;). A juz widzę na fotce, ze 21.
 
reklama
Do góry