reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny ja już po wizycie, zarodek jest, serduszka nie słyszałam ale wszystko dobrze się rozwija więc kwestia kilku dni. Z usg 6+0 więc sporo różnica, termin z usg na 18.04.2018. Dzidzia ma 0.41 cm a pęcherzyk 1.67 cm. Lekarz powiedział że wszystko jest ok, już mam założona kartę ciąży, po badania mam się zgłosić do przychodni żeby nie robić prywatnie. Następna wizyta 21.09.

p19ucsqvyg9mlpha.png
No i super :)
 
Ale fajnie same dobre wiadomosci :)
Mi natomiast strasznie smutno za kazdym razem jak wchodze na forum to widze pierwszy wpis Arveny31...a wyszlo jak wyszlo :(

Brazowooka skoro ty w 6 tyg nie uslyszalas serduszka to ja tez zaczekam z wizyta....moze nawet do 2giego tugodnia wrzesnia...bo moja kplejna wizyta to bedzie 10.10.
 
Wczoraj też powiedzieliśy teściowej, siostrze Mojego i siostrzenicy, krzyczały z radości, młoda się popłakała i nie spały pół nocy. Powiedziałam też mojej babci, do której dopiero dziś po woli dochodziło :) chociaż pierwotnie nie chciałam mówić przezd 12 tyg. Ale jakoś mi teraz lepiej i raźniej. Potem powiemy większej grupie ;)
Jak ja powiedziałam teściowej to ona powiedziała całemu miasteczku [emoji23] tak, że uważaj.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak ja powiedziałam teściowej to ona powiedziała całemu miasteczku [emoji23] tak, że uważaj.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas wszyscy z którymi utrzymujemy bliski kontakt wiedza.

Teściowa dowie się z plotek albo jak wstawię post na fb że urodzilam[emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja w ciazy znow mam wykwintny smak ;) oliwki, szpinak, feta, ocet balsamiczny, oliwa, łosoś wedzony, (chociaz nie powinnam....... ), pieczone buraki...itd...
Nawet rocznemu synkiwi dalam wczoraj sprobowac oliwki i zjadl 2 ;)
Dzis sobie kupilam ocet balsamiczny o smaku malin. Uwiellbiam.

Roni - mam podobne wspomnienia z cesarki... :(
Ale miałam tylko raz, za pierwszym razem, kolejne 2 razy rodziłam sn.

Isabela- mi tez szkoda Arveny :( i innych mam ktore straciły fasolki [emoji17]

Ja mam jutro wizyte, chociaz wiem ze nie bedzie usg, na usg w piniedzislek lub srode.
 
Do góry