reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dzień dobry,
my wczoraj pojechaliśmy na Bella Skyway i wróciliśmy przed północą. Myślałam, że sobie dłużej pośpię rano a jak zwykle o 6 obudził mnie pełny pęcherz. I tak na wolnym wstaje tak samo jak do pracy , eh..
Plus tego taki, że już mam zupę ugotowaną.
Dzisiaj muszę jechać do pracy zawieźć zwolnienie i zabrać laptopa, bo się zadeklarowałam, że jeszcze ich będę trochę zdalnie wspierać zanim od września nie przyjdzie dziewczyna na zastępstwo.

@wiki86 i @angelka90 powodzenia na wizytach!!!

Ja z wyprawki nie mam jeszcze kompletnie nic. Po dziewczynkach wszystko rozdałam po rodzinie i znajomych i wszystko muszę kompletować od nowa. Myślę, że we wrześniu jak dzieci pójdą do szkoły to na spokojnie zacznę się rozglądać za wózkiem, fotelikiem itd.

Czeka nas jeszcze zmiana sypialni a na wiosnę zmiana pokoi dla dziewczynek. Chcą się przenieść na górę więc trzeba im tam wydzielić pokoje i zrobić łazienkę. A na dole od podstaw musimy urządzić pokój dla maluszka. Zajęć mi nie zabraknie ;)

Miłego dnia!!
 
reklama
Marta u nas gorączki nie ma, a zazwyczaj było tak że byłam pewna że to już zapalenie oskrzeli a lekarz osłuchał i czysty.
Co do niedoczynności u mnie ft4 też zaczyna na to wskazywać. Zobaczę za mc. Wysłałam wyniki gin i mówiła że są dobre i ten niski cukier też. Ale na grpie tarczycowej na fb dziewczyny piszą żeby jeść małe posiłki a częsciej i dużo białka bo to cukier który wolno się uwalnia. A owoce tylko rano.
Właśnie próbuję się przestawić na te małe posiłki i zeby ich 6 było. Ciężko tak jak wcześniej się jadło maks 4 :D ale myślę że dam radę, siedzę na L4 w domu to przynajmniej będę miała czas.

Z chorobą czekałam specjalnie do piątku, dostawała jakieś tam leki i zobaczymy czy już poszło na oskrzela
 
Ja wczoraj w natchnieniu udałam sie do piwnicy, przejrzałam 13 siatek i kartonów i nie znalazlam tam nic mniejszego niż rozmiar 74, którego będziemy potrzebować dopiero za rok. Rozczarowana wróciłam do naszego m3, gdzie przeszukałam inne mozliwe miejsca i o zgrozo, na rozmiary 62-68 znalazłam moze z 10ciuszków, na 56 absolutnie nic. Tym samym oficjalnie rozpoczynam szał wyprawkowy, bo jak sie okazuje, praktycznie wszystko muszę kupić od nowa :rolleyes:. Oszczędności zaczną sie zatem od rozmiaru 74 wzwyż, bo tu z kolei mam tego zatrzęsienie. No i nawet sie cieszę - kupowanie jest fajne, nawet jesli niekoniecznie człowiek ma na to środki ;)
 
reklama
Do góry