reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Powodzenia na wizytach, żeby się okazało Lovi ze niepotrzebnie pakowałaś torbę [emoji3]

Ja dzisiaj wyjątkowo nie obudziłam się o 4 do toalety i spałam do 7, aż się moje dziecko obudziło, wiec jestem wyspana, bo zazwyczaj od tej 4 nie mogę spać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Powodzenia na wizytach :)

@dreamscometrue ja wizyte mam na 27.09, chciałam wpisać sama ale mój chiński telefon nie ogarnia tego kalendarza :/

Wyniki z posiewu z pochwy jak i z szyjki wyszły, że wynik mikrobiologiczny, wyhodowano bakterie lactobacillus species wzrost bardzo obfity (+++). Z tego co czytałam to chyba super? :)


Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia na wizytach :)

@dreamscometrue ja wizyte mam na 27.09, chciałam wpisać sama ale mój chiński telefon nie ogarnia tego kalendarza :/

Wyniki z posiewu z pochwy jak i z szyjki wyszły, że wynik mikrobiologiczny, wyhodowano bakterie lactobacillus species wzrost bardzo obfity (+++). Z tego co czytałam to chyba super? :)


Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
Wręcz rewelacja zazdro ja bym juz prezentu na Gwiazdkę nie potrzebowała jakbym miała taki posiew[emoji16] oki zaraz wpiszę

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Dziewczynki, samych radosnych wieści po dzisiejszych wizytach! :)

Przyszedł mi wczoraj rożek i komplet do wózka bawełna- minky i nawet ładne :D Przyjemne w dotyku :) Upiorę i zobaczymy, ile to jest warte :D
10d265b9d49f7.jpg

a21f99f9e502a.jpg


10d265b9d49f7.jpg.html

a21f99f9e502a.jpg.html
 
Hejka, mam już wyniki moczu z wczoraj.
Jest lepiej niż było ostatnio, a trochę się bałam przez ten basen czy może jednak coś, ale widać tylko na dobre mi wyszło.
Dzisiaj muszę odgruzować dom, ale jutro basenu nie odpuszczę :)

Wizyta dopiero na 16.20 masakra, ale długo
Mąż mnie wczoraj zaskoczył, on ogólnie mało wylewny w uczuciach, ale wczoraj mówi, że tez się stresował tym połówkowym i bardzo się cieszy, że wszystko jest ok i że będzie miał kolejna zdrowa dziewczynkę z długimi nozkami :)
 
Hej dziewczyny.Niestety w sobotę zmarła moja teściowa :( ostatnie dni były bardzo ciężkie i pełne smutku, Widziałam jej cierpienie.... nikt nie spodziewał się, że to się tak szybko potoczy. Ciągle mam to wszystko przed oczami, i serce mi się kraja jak widzę jak mój mąż to przezywa, lzy same ciekną. Byliśmy z nią bardzo zżyci. Jutro pogrzeb i boję się, żeby tymi emocjami nie zaszkodzić maleństwu. Do tego kilka osób powiedziało mi, że nie powinnam w ciąży patrzyć na zmarła, nie żegnać jej :( ale nie wiem jak bym mogła jej nie pożegnać...przepraszam, że tak smutno.

Wyrazy wspolczucia :'( trzymaj sie kochana...

Cześć i czołem [emoji6] kciuki dziewczyny za dzisiejsze wizyty @mamaincogito @Lovi23 i @Magiczna83 miłego dzionka [emoji6] p.s. Jak ktoś ma jakieś terminy do wpisania to dawać[emoji12]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

Dream ja mam 02.10- dziekuje ze tak dbasz o nas:rolleyes:

Powodzenia na wizytach;) i milego dnia:)
 
reklama
Tez chciałam chodzić na basen bo bardzo lubię pływać, a córka do 14:00 w żłobku wiec mam czas, ale co chwile przyplątuje mi się jakaś infekcja [emoji53]
Na razie zapisałam się na gimnastykę dla kobiet w ciąży, żeby się nie zastać, a jak przejdą infekcje to postaram się wrócić do pływania.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry