reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Kurde Alex nie chce jeść :/ minęło juz 8 h od ostatniej butli jest to drugie podejście i taki ryk ze szok i odrazu odlot do snu . Ahh te dzieci i bądź tu mądry

Kiedy on tak urósł [emoji33][emoji33]
1504870599-aaaaaa.jpeg

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mam kandydata dla mojej Klaudi. [emoji6] serio rośnie jak na drożdżach.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mie ubranka po woli 68 choć trochę 62 mam jeszcze dobrych. Ostatnio i u mnie mała zaczęła jeść więcej. Ale ona tak normalnie to trochę z cyca ale ja to mam mało i do tego 120ml teraz bywają dni że domaga się więcej.
Wczoraj w końcu po tych deszczach byłam z nią na dworze. Spała 3 godziny potem w domu jak zjadła to moment znowu chciała i jak zasnęła o 21 tak obudziła się dzisiaj o 6:30. I taka zadowolona się przeciąga. Jak komuś opowiadam że ona śpi całe noce to mi nie wierzą.
teraz włączyłam jej muzykę relaksacyjną w telewizorze na youtube. Kiedyś jak ten utwòr dałam na głośniki w sklepie to przyszła matka z dzieckiem w wózku i ono zasnęło. Moja śpi muszę tylko pamiętać żeby ciągle to leciało bo jak jakieś reklamy rykną to się obudzi. Idę gotować obiad. Na razie.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łowy na targach udane :p ale za to znów spina z moim P. A teraz jeszcze lepsze ... pogodziliśmy się wszystko pięknie,on mówi ze jest śpiący ja mówię ze tez jestem zmęczona ale jeszcze conajmniej do 11 będę ogarniała wszystko (kąpiel małego/butelki/posprzątać po kąpieli/pranie i ogólnie ogarnąć /wsiąść prysznic ) a on do mnie mówi " To obudź mnie jak skończysz wszystko to poszalejemy w łóżku " nosz kur...
Myślałam ze go zabije za taki tekst liczyłam raczej na "pomogę Ci "
A gdy wybuchnęła na niego to powiedział mi ze widzi ze zajmowanie się małym to dla mnie krzywda i jestem nieszczęśliwa bo ciagle narzekam i marudzę ...czy będzie jeszcze między nami tak jak kiedyś :(
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Będzie, głowa do góry. Faceci tak mają. Mój sciemnia przy opiece nad małym bo mu tak wygodnie.wkurzam się że cały dom na mojej głowie a on nie może się nim zająć na chwilę.ale wiem że jak synek podrosnie i będzie bardziej kontaktowy to wszystko się zmieni i będzie z nim spędzał dużo czasu.tak było u nas z córką.u was też się poukłada :)
 
Dzięki Kasieks [emoji8]oby się sprawdziło i w naszym przypadku ! A jak wam weekend mija?:D :*


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kasieks też tak myślę.

Foxy mama mój też Nieogarniery chłop i muszę mówić Artur idzie do taty... albo upominać ze nie może siedzieć w tel bo on zaraz zacznie się nudzić, musi patrzeć na niego z grzechotka inaczej zaraz zacznie płakać. A on myśli ze wystarczy siedzieć obok i nawet na niego nie patrzeć

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry