reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Cześc kropka wkoncu się odezwałas :* udanej wizyty u fryzjera :) i manicure własnej roboty [emoji7][emoji7] dobrze ze dzidzia rośnie i czuje się dobrze :) ciekawe jak tam Olisia , Kasieks i Kawoszka :p Ja znalazłam fotkę małego i porównanie z usg zaraz wam pokaże
1505310499-aaaaaa.jpeg
. A jak oglądam fotki w ciąży to znów mi się zachciało hahha to takie fajne uczucie jak ma się dzidzie w brzuszku oczywiście do pewnego momentu bo potem znów końcówka straszna [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Przeczytałam takie coś na necie. "Co bardziej boli kopniak w jaja czy poród? kopniak w jajka bo mężczyzna drugi raz o niego nie poprosi a kobieta mimo traumatycznego porodu ciąży i tak sobie zażyczy" hahhahahahha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześc kropka wkoncu się odezwałas :* udanej wizyty u fryzjera :) i manicure własnej roboty [emoji7][emoji7] dobrze ze dzidzia rośnie i czuje się dobrze :) ciekawe jak tam Olisia , Kasieks i Kawoszka :p Ja znalazłam fotkę małego i porównanie z usg zaraz wam pokaże
1505310499-aaaaaa.jpeg
. A jak oglądam fotki w ciąży to znów mi się zachciało hahha to takie fajne uczucie jak ma się dzidzie w brzuszku oczywiście do pewnego momentu bo potem znów końcówka straszna [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Przeczytałam takie coś na necie. "Co bardziej boli kopniak w jaja czy poród? kopniak w jajka bo mężczyzna drugi raz o niego nie poprosi a kobieta mimo traumatycznego porodu ciąży i tak sobie zażyczy" hahhahahahha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Widać, że dzieciaczka Ci nie podmienili :D
 
Jak tam u was dziewczyny? Kurde ostatnio miałam problemy żołądkowe i mało jadłam i piłam i mleka w cycach zaczęło brakować :( mały musiał dostawać butle z mm i przez te kilka dni pociągnął trochę cyca wypluwał i krzywił się! A butlę całą bez problemu zawsze wypijał! Wczorajszej nocy już wróciło do normy i dziś będzie dostawał tylko cyca! Nie chcę, żeby był już na mm. Dziś ładnie ciągnie. Nie krzywi się, muszę go częściej przystawiać to produkcja znowu ruszy! Bąki dziś też idą jak szalone!
 
Emol jej jaki słodziak[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ [emoji7]i zdjęcie tez się zgadza :D my bylismy dziś na bilansie :p mały wazy 6,400 i wszystko ok :p cieszył się ze go pani badała jak dotknęła jajek to śmiał się głośno hahah Veronika dobrze ze mały już je cycusia [emoji8] Aty jak się czujesz ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hahaha widać że prawdziwy chłop ;) już się cieszy od najmłodszych lat. :)

Mój wygląda jak mały dresik "cycka albo krzycze!" ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje rewolucje żołądkowe minęły ale mały daje popalić! Puszcza bąki ale zaraz krzyczy przy tym. A ja nie wiem czemu. Wkurza mnie wszystko i wszyscy! Jestem jak tykająca bomba! Jak ruszysz to wybucha ;)
 
reklama
Veronika mój teraz powoli z 62 wyrasta a ten dresik jest na 68 i złe jakoś na nim nie leży. Jest fajniutki

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry