reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Veronika my jutro 10 tyg. I również silny chłop i zauważyłam że lubi widzieć wszystko w takiej pozycji polsiedzacej. Bo czasami na leżaczki na rękach nie wygląda na zadowolonego, tak samo jak przodem do klatki go ustawie i widzi tylko to co za mną. On musi wszystko widzieć. Ostatnio fascynuje się swoimi stopami. ;) patrzy sobie na nie i delikatnie rusza. Ale czy stopy czy raczej skarpetki to nie mam pojęcia.

Foxy mama Jezu święty raczej sexy już powinno odradzic kupno bo wg mnie dzieci nie powinny być sexy. Raczej sexy oznacza coś z sexem. I na praw do ciężko tego nie zauważyć :/
Wiązania są na yt pokazane. Nie są trudne Ale dobrze parę razy poćwiczyć. Elastyczna łatwiej się wiąże

Tak lubi oglądać świat
1505711083-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie ja się boje ze sobie nie poradzę z wiązaniem [emoji33] kurde mój mały jest przeziębiony tak mi go szkoda ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tam wiążę na kieszonkę. Nie jest trudna metoda. Ja mam Nati Baby w pasy niebiosko brązowe. Droga :/ 100e przeszło ale fajna długa. B.też lubi z nią chodzić. Nie wiem jak z elastycznymi. Ponoć nie polecają a są łatwiejsze w wiązaniu. Możesz kupić gotową chustę jak nosidło i tylko ją z tyłu wiążesz. Nie wiem jak to cenowo wygląda. A naprawdę te chusty bardzo długo można używać. Rosną razem z dzieckiem. Ja tam polecam.
 
Emol twój mały jaka minka poważna. Mój to non stop się chichra! Łapkami się interesuje,pcha do buzi ile wlezie aż się dławi ;) na stopy też patrzy i macha :) Karuzela jak przestanie się kręcić to rączkami buja(może ruszy dalej) ;D Nasze dzieciaczki już takie mądre, że szkoda gadać! Foxy woda morska!! Nic lepszego a ulży! I oczyszczaj mu nosek gruchą! Ja mam Fride! Super! Już zwykłej bym nie kupiła! Ta dokładnie czyści nosek! Możesz mu też maścią majernakową smarować! Ale jak będzie raczki do buźki wkładał to się upaprze cały!
 
Veronika wlasnie zawsze kiedy mu się chce zrobić zdjęcie i zauważy telefon to robi taką minę. Dlatego trudno mi uwiecznić jego uśmiech ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol jaki poważny [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] Aty jaka fajna mama [emoji173]️ zaraz popatrzę na chusty i coś zamówię :p właśnie maść majerankowa niedostępna u nas ...wodę morska mam i zaraz będę czyścić aspiratorem nosek jak wstanie biedaczek :) . Myśle ze chyba pójdę do lekarza nie zaszkodzi a zawsze go oslucha bo kaszel paskudny ma


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jak ma kaszel to idź lepiej do lekarza. Myślałam, że tylko katar ma. My byliśmy wszyscy przeziębieni ale mały na szczęście się nie zaraził. Biedactwo się męczy ;(
 
Udało mi się złapać delikatny uśmiech. Chyba mu się krówki podobaja
1505732290-aaaaaa.jpeg

Bodziak i spodenki są 62/68. Bodziak troszeczkę minimalnie luzniejszy za to spodnie na długość są ok a mega luźne w pasie. On ma takie długie nogi...

Ps. Na spodniach z tyłu ma napisane muuu
Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry