reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Dzwoniłam do lekarza i nie zarejestrują mnie dziś bo za późno dzwonię :/ chyba przejdę się na IP


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Foxy i jak tam? Ja mam chyba za dużo czasu ;) Wczoraj jedno pranie wstawiłam, dziś już wyprasowane. Teraz leci druga pralka i piecze się drożdżówka ;) i tak się zastanawiam czy jak wstawię jeszcze dziś białe, to czy poprasuję wszystko na raz... Jutro nie będę miała czasu bo z młodym do okulisty, później jeszcze drożdżówkę piec do przedszkola na czwartek. Najwyżej powisi dwa dni :D Jak tam wasze dzieciaczki?
 
Wczoraj byłam z małym u pediatry.ma wysypke prawie wszędzie oprócz nóżek, pupki i siusiaczka:(.lekarz mówi że to uczulenie na mleko i wypisał nam receptę na mleko dla alergików. Tak mi go szkoda.wygląda źle ale nie płacze.wysypka może się jeszcze utrzymywać nawet przez trzy tygodnie bo ten alergen się nagromadzil i trzeba czekać.kąpie go w emolientach ale to nic nie daje:sad:. W dodatku się przeziebilam i córka też. Mogliby już włączyć centralne ogrzewanie bo zimno w domku.Foxy jak Twój maluszek? Olisiaa też się odezwij do nas.
 
Kasieks ale szkoda maluszka :( mam nadzieje ze się poprawi niebawem ! Ucałuj go od cioci internetowej xx Veronika No to faktycznie masz za dużo wolnego czasu haha . A my dziś bylismy u lekarza osłuchała go i zbadała stwierdziła ze jest mega zdrowy a kaszel i katar lekki i przejdzie ...przeciwwskazań do szczepienia w piątek brak ... ja za to mam wątpliwości naprawdę wolałabym żeby jednak to przełożyć . A i w czwartek odbieramy klucze z domu wreszcie [emoji7][emoji7][emoji7] szybki remont (podłogi+ściany) i gdzieś koło następnego wtorku będzie wszystko jak należy :) . Pomogą nam znajomi i kuzynka z mężem ( będzie około 10 osob) a podłogę położy firma w cenie wykładzin i paneli :p . Jestem mega szczęśliwa !


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mały ucałowany :).wygląda trochę gorzej niż wczoraj.mam nadzieję że przestanie go wysypywac i zacznie to schodzić. Serce mi pęka jak na niego patrzę. Najchętniej to bym go nie wypuszczała z rąk tylko przytulała i całowała.tak mi go żal :(.

Foxy super że już niedługo będziecie na swoim.jak się mieszka samemu to nie ma stresu że się nie posprzatało. Hi hi;)
 
Kasieks nie dziwie się , mi tez serce pęka jak myśle o Twoim maleństwie ! Ale będzie dobrze juz niedługo:* ja tez mam alergie na mleko i wiele innych rzeczy i obawiam się ze Alex coś po mnie odziedziczy . A co najśmieszniejsze w wieku 16 lat alergia mi odpuściła i mogłam np.myc się każdym płynem jeść wszystko a znów po ciazy wróciło wszystko jak za czasów gdy byłam dzieckiem ... mogę używać jednie szarego mydła które wysusza moja skore na maxa ...nawet antyalergiczne rzeczy mnie uczulają [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]. O tak będziemy mieli nowy dom ale między nami wciąż jest zle ...jesteśmy już jak znajomi . No i teściowa na głowie nie polepsza sprawy...dziś powiedziałam mojemu P. "Daj małemu wody" i wchodząc po schodach słyszałam " nie dawaj przed chwila jadł " ... co za baba


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Foxy mama jak ja nie lubię ludzi który wpieprzaja się w wychowywanie nie swoich dzieci. Już pokazała co umiała jak urodziła swoje. Moja mama na szczęście daje wskazówki Ale nic nie narzuca. Na szczęście. Chociaż ostatnio miała małego na kolanach i oglądali telewizję, gdzie jej od początku mówiłam żeby Artur telewizji nie oglądał bo to za dużo bodźców i to gwałtownych na jego mała głowę. Jak zwróciłam jej uwagę to dopiero wylaczyla.

Mam spokojne dziecko, ale to wymaga ode mnie poświęcenia Abu nie było zabodzcowane. Oczywiście ze też wolałabym oglądać tv przy karmieniu no Ale siedzę w ciemnym pokoju i walczę ze snem :)

dqprjw4zspqhi03q.png
 
Ja chciałam chustę ale już za późno chyba :/ mój mały przeziębiony ;/ i do tego chyba podrapał sobie dziąsło ma spuchnięte i pic mleka nie chce :/ mój 22bedzie miał 3miesiace a ja 24, 26 lat [emoji33][emoji33][emoji33][emoji23][emoji23][emoji41][emoji1591]. Teściowa już na miejscu pierwsza spina za nami , sadzała na kolana małego aż zwymiotował ...:/ przecież on nie siada jeszcze ! A nosi go jak pokraka ze głowa mu zwisa :/ nie wiem jak wychowała 3dzieci a teraz uwaga ! Kupiła mi koszulkę w prezencie z lumpa z napisem "sexy bitch " sikam ona nawet nie wie co to znaczy a mina mojego P. Bezcenna. Hahahaha
1505680585-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przepraszam że wtrącam się w temat ale na głównym zobaczyłam fotke i nie mogłam się powstrzymać


Po pierwsze śliczny synuś [emoji7]
Po drugie powiedz mi dobra kobieto gdzie kupiłaś mu ten boski komplecik o czy są większe rozmiary???

Pozdrawiam:)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak są a przynamniej były :D w H&M :) . Tak Emol masz racje kazdy wychowuje dzieciaczka jak uważa i trzeba się tego trzymać bo inni mogą tylko doradzać . Mnie wkurza jak teściowa wyciąga mu smoka z buzi ciagle żeby do niej gadał a on się złości tylko, później ona sobie idzie a ja mam koncert bo był śpiący i wyciszony a nie miał jak zasnąć bo gadała do niego, pozatym jak słyszę ze on ma zimne raczki albo ze jest za ciepło ubrany szlag mnie trafia :p moja mama nigdy się nie wtrąca jedynie coś może doradzić ale zawsze mi mówi ze kazdy wychowuje po swojemu z reszta moja babcia tak samo :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No masakra co za babsko.bardzo współczuję. Może będzie między Wami lepiej jak się wyprowadzicie i będziecie sami.najgorzej jak ktoś się wtrąca. U mnie tylko teśc panikuje żeby nie nosić małego bo będzie miał krzywy kręgosłup a jak już jest na rękach to "Boże trzymajcie mu główkę! ":-D.zawsze się z niego śmieję bo nie daję rady z jego tekstami.jak kiedyś powiedział że drzwi w domu muszą być białe a chciałam od łazienki zielone to powiedział że dostanie zawału. A co ja zrobiłam? pomalowałam wszystkie drzwi na zielono.a tesc przyszedł i stwierdził że ładnie :).
Z mężem też na początku miałam przejscia bo ciągle jeździł do mamy a jak tatuś zadzwonił że potrzebuje kierowcy to był na zawołanie.tata ma prawojazdy ale woli wypić piwko.drugi syn też a mój jeździł jak idiota na telefon.miałam z tego powodu kilka awantur ale dotarło. Szkoda że nie widziałam miny teścia jak pierwszy raz mąż powiedział że nigdzie nie jedzie bo mu się nie chce i też wypił piwo ;).tak że Foxy walcz o swój związek.to trochę potrwa ale cierpliwości bo warto. Macie cudnego synka więc jest o co walczyć.trzeba tylko uświadomić teściowej że pępowinę odcieli w szpitalu i jej synek to dorosły mężczyzna a Twojemu że nie jest dzieckiem tylko ma dziecko i niech nauczy się samemu podejmować decyzje bo mama nie jest wieczna;)
 
Do góry