reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Szczepienie ok :p był tylko jeden krzyk i cisza a ja w szoku :p wczoraj byłam wybierać farby/wykładziny i panele :p nie lubię tego robić nie mam daru do urządzania domu haha [emoji23][emoji23] a co u was dziewczyny ?:D jakie plany na weekend ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja za to uwielbiam mieszkania ogarniac ;) wybierać, przebierać...
U siebie zrobilabym wszystko w bieli, jasnoszarym i błękicie lub granacie.

Dzisiaj przychodzą do nas moje 2 koleżanki z pracy. Więc Artur pozna nowe ciotki. Mąż do 18 w pracy. Mam nadzieję że dużo padać nie będzie aby nie przeziebil się. Ludzie to barany. W połowie września zapisują się na prawko na motocykl. Jak tu już pogoda taka do pupy. Ale do póki śnieg nie pada to on jeździ s nimi
 
Ja właśnie będę miała szary salon z jedna ściana cegiełki białej ,sypialnia biała a jedna ściana mocny morski taki , u małego taka pistacja i tapeta jakaś ładna dziś właśnie idę wybrać :p w kuchni kawa z mlekiem i tapeta taka podobna kolorystycznie na jedna ścianę , ogólnie nie chciałam kłaść tapety w kuchni No ale poprzedniczka pomalowała ścianę na czarno do tego zrobiła takie ala paskudne wzory z cementu ... ciężko to pokryć a czasu nie wiele wiec tapeta lepsza opcja. Ogródek z przodu muszę jakoś urządzić żeby ładnie wyglądał bo tez zapuszczony masakra o tylnim nie wspomnę pokaże wam fotki jak skoczymy :) super ,ze odwiedza Cię koleżanki :D Twój tz jest instruktorem ?:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Foxy mama czarna ściana? Nieźle... nigdy bym się nie odwazyla. Tylko i wylacznie czarna kredowa. Zobacz w Google jak fajnie zaaranżowane są kuchnie z taką ściana. Obok kredy i mały później będzie miał gdzie pisać ;) a ty listę zakupów zrobić ;)

Tak, mój mąż jest instruktorem od 14lat kat B i od 2 lat A. (motocykle) I jeszcze dodatkowo robi Egzaminatora w WORD. Wszystko co miał do zaliczenia to zaliczył i teraz egzamin musi zdać. A brakowało mu 2 punktów z teorii więc mało. A są głupio sformułowane pytania i wielokrotnego wyboru odpowiedzi więc baaardzo trudno.
Najgorsze jest to że go całe dnie nie ma... czasami bym wolała aby pracował 8-16 ale on po 16 ma na większy ruch.
 
Emol jak tam po wczorajszej wizycie ? :) . Ja mam dziś urodziny i dostałam moje wymarzone prezenty aż w szoku jestem :p tz pojechał teraz dalej remontować wiadomo trzeba to skończyć :) a co u was kochane ??
My dziś pierwszy spacer w spacerówce bo ciepło nawet :D
1506271227-aaaaaa.jpeg

1506271302-aaaaaa.jpeg

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Koleżanki zakochane ;) ale Artur już 4 dzień marudny i dużo śpi w dzień. Chyba skok.A powiedz mi, spacerowke można już takie małe dzieci sądząc? Myślałam że minimum półroczne.

Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń :)
 
Moja na płasko się rozkłada , a siedział jak nie spał tak jak na bujaczku czy w foteliku :p przeciez go nie sadzałam tak zupełnie [emoji23][emoji23]a ma więcej przestrzeni niż w gondoli :p bo ona prawie za mała ☹️ ale wiadomo ze tez pogoda musiałbyc spoko :D bezwietrznie :d dziękuje :* [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry