reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
My byliśmy dziś na obiadku u rodziców męża. Mały cały czas się uśmiechał do dziadka.później byliśmy u kuzyna.nie widzieli małego od miesiąca i stwierdzili że urósł i zmienił się na buzi. My tego nie widzimy chyba że na zdjęciach albo jak nie mieści się w ciuszki hi hi:-D
Ogólnie mały dziś w super humorze.teraz śpi. Wysypka schodzi:-D.ma jeszcze trochę na buzi i klatce piersiowej. Reszta znikła:)
 
Dziękuję. Bardzo się martwiłam.wprawdzie mam już starsze dziecko ale jestem nadopiekuńcza jak mi któreś choruje.a jak Twój maluszek znosi szczepienia? czasem może być temperatura albo wysypka. Na szczęście mój do tej pory bez takich atrakcji ;)
 
Kasieks bo jesteś dobra mama i dlatego [emoji7]Pierwsze strasznie płakał a drugie aż w szoku byłam bo zapłakał chwile i cisza [emoji16]. Teraz ogólnie marudny się zrobił tzn przed zaśnięciem robi taka jazdę ze aż mi go szkoda ale bez tego zasnąć nie może ..:/ . Ja nie mogę się doczekać kiedy już będziemy u siebie bo widzę ze już kuzynce działam na nerwy ,ciagle coś poprawiaja po mnie itd a wiadomo jak mam bobasa na głowie + psa to ciężko zrobić wszystko idealnie :p staram się bardzo ale wiadomo ktoś kto nie ma dzieci nigdy nie zrozumie ze jeśli masz wybór by spokojnie usiąść na chwile a umyć szklankę to wybierzesz opcje pierwsza [emoji23][emoji23][emoji1591]. Ja za to mam problemy jakieś z brzuchem jak zjem smażone to boli mnie bardzo nawet z tylu pleców ... muszę uważać co jem [emoji33].


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mój też zasypia 19-19:30 ale budzi się co ok.3 godziny. Jestem zmęczona ciągłym wstawaniem. Trochę trwa zanim zje a później odbije. dlatego myślę o zagęszczaczu do mleka. czasem daję mu 150 mleka ale nie wiem czy nie rozciagam mu żołądka :eek:.
Wczoraj Dominik skończył 3 miesiące. jak szybko ten czas leci :confused:.
Kasieks nie rozciągasz mu żołądka. I tak ile chce to zje. Moja np. Rano po całej nocy wypije z cyca a potem 120 lub 150ml. Zgodnie z tym co mam na puszce z mlekiem to teraz powinna więcej jeść czyli 150 6 lub 5 x dziennie. Tylko to są średnie dane a każde dziecko jest inne.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
My byliśmy dziś na obiadku u rodziców męża. Mały cały czas się uśmiechał do dziadka.później byliśmy u kuzyna.nie widzieli małego od miesiąca i stwierdzili że urósł i zmienił się na buzi. My tego nie widzimy chyba że na zdjęciach albo jak nie mieści się w ciuszki hi hi:-D
Ogólnie mały dziś w super humorze.teraz śpi. Wysypka schodzi:-D.ma jeszcze trochę na buzi i klatce piersiowej. Reszta znikła:)
Zazdroszczę dobrego humoru. U nas Artur od prawievtyg marudny. A jutro wyjezdzamy, aby pradziadka zobaczył. Mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej. Wczoraj dał popis ze nauczył się nowego "slowa"... prycha. Luźno usta i wargi tak ładnie wpadają w drgania gdy wypuszcza powietrze. Słodko to wyglada
 
Ostatnia edycja:
Kasieks nie rozciągasz mu żołądka. I tak ile chce to zje. Moja np. Rano po całej nocy wypije z cyca a potem 120 lub 150ml. Zgodnie z tym co mam na puszce z mlekiem to teraz powinna więcej jeść czyli 150 6 lub 5 x dziennie. Tylko to są średnie dane a każde dziecko jest inne.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz mamy mleko na receptę i zjada 150 co ok 4:30-5 godzin.czasami nie zjada tyle ale nie płacze że jest głodny więc jest ok.ważne że trochę dłużej śpi :D
 
reklama
Zazdroszczę dobrego humoru. U nas Artur od prawievtyg marudny. A jutro wyjezdzamy, aby pradziadka zobaczył. Mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej. Wczoraj dał popis ze nauczył się nowego "slowa"... prycha. Luźno usta i wargi tak ładnie wpadają w drgania gdy wypuszcza powietrze. Słodko to wyglada
:)Mój mówi "me-me "jak coś chce a nie ma tego od razu.zazwyczaj zaraz przed płaczem. To jeszcze nie "mama"ale śmiejemy się z mężem że dobry początek ;).i jeszcze śmiesznie robi dzióbek.wciąga górną wargę i cmoka :)
 
Do góry