reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Co do alergii to Foxy bardzo współczuję.ja mam tylko pokarmowe ale nie bardzo dokuczliwe.czasem mam katar, boli mnie brzuch albo mam wysypke ale szybko schodzi.mam alergie na pyłki traw,kwitnące topole, nie mogę jeść surowych jabłek, krewetek,za dużo truskawek i jajek.więcej nie zauważyłam. Moja mama od 2 lat ma alergie prawie na wszystko.ma wysypke i puchnie. Masakra jakaś.na razie się martwię maluszkiem żeby nie był atopikiem.mój kuzyn i jego córka mają taką skórę. Muszą bardzo uważać na to co jedzą i używać specjalnych kosmetyków i maści.mały jest cały w chrostki ale na buzi ma w 1 miejscu bardzo suchą czerwoną skórę i na łokciu w 2 miejscach. Na razie kompie go w musteli, smaruje go balsamem Nivea dla alergików a te miejsca bepantenem.zobaczymy za kilka dni czy pomoże.
 
reklama
Kasieks nie dziwie się , mi tez serce pęka jak myśle o Twoim maleństwie ! Ale będzie dobrze juz niedługo:* ja tez mam alergie na mleko i wiele innych rzeczy i obawiam się ze Alex coś po mnie odziedziczy . A co najśmieszniejsze w wieku 16 lat alergia mi odpuściła i mogłam np.myc się każdym płynem jeść wszystko a znów po ciazy wróciło wszystko jak za czasów gdy byłam dzieckiem ... mogę używać jednie szarego mydła które wysusza moja skore na maxa ...nawet antyalergiczne rzeczy mnie uczulają [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]. O tak będziemy mieli nowy dom ale między nami wciąż jest zle ...jesteśmy już jak znajomi . No i teściowa na głowie nie polepsza sprawy...dziś powiedziałam mojemu P. "Daj małemu wody" i wchodząc po schodach słyszałam " nie dawaj przed chwila jadł " ... co za baba


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja bym wróciła się i sama mu dała na jej oczach ;).I tu nie chodzi o złośliwość tylko o pokazanie że to Ty jesteś matką i decydujesz o swoim dziecku a nie ona.
 
Ostatnia edycja:
Łowy na targach udane [emoji14] ale za to znów spina z moim P. A teraz jeszcze lepsze ... pogodziliśmy się wszystko pięknie,on mówi ze jest śpiący ja mówię ze tez jestem zmęczona ale jeszcze conajmniej do 11 będę ogarniała wszystko (kąpiel małego/butelki/posprzątać po kąpieli/pranie i ogólnie ogarnąć /wsiąść prysznic ) a on do mnie mówi " To obudź mnie jak skończysz wszystko to poszalejemy w łóżku " nosz kur...
Myślałam ze go zabije za taki tekst liczyłam raczej na "pomogę Ci "
A gdy wybuchnęła na niego to powiedział mi ze widzi ze zajmowanie się małym to dla mnie krzywda i jestem nieszczęśliwa bo ciagle narzekam i marudzę ...czy będzie jeszcze między nami tak jak kiedyś :(
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Przepraszam że dopiero teraz piszę ale nie miałam ostatnio czasu co się zabrałam za czytanie Waszych wpisów to ktoś mi przeszkodził albo zasnęłam z telefonem w ręku.


Foxy oni nie wiedzą co to znaczy urodzić dziecko, poświęcać się mu codziennie. Mój to mi walnął taki tekst: przesadzasz nie ty jedna masz dziecko. Albo jak oglądamy coś w tv i jest jakaś rodzina z większą liczą dzieci to mi zaraz przywala że tamta matka to dopiero ma pracy a ja wymyślam.
Tylko ja jestem sama cały dzień a ten gnój przyszedł dzisiaj z pracy i położył się w sypialni. Ja małą karmię a to pielucha do wymiany a to ona zaczyna marudzić. Pytam go czemu obiadu nie je a on do mnie z tekstem - a podałaś? Podawać to może kelnerka w restauracji tak mu powiedziałam. Mówię wam przyjdzie z pracy nic tylko o sexie rozmawia, klepie mnie po tyłku. Ja mam dosyć sprzątania po nim.
Np. Dzisiaj jak już się wyleżał w sypialni to chciałam tam małą położyć i dobrze że zawsze rożek rozkładam bo bym nie zauważyła. Zostawił pęk kluczy. I co jakbym głową dziecka w to walnęła. Mówię wam krew mnie zalewa. Teraz jest przeziębiony to do dziecka się nie zbliża a jak będzie zdrowy to też znajdzie jakiś inny pretekst żeby nie pomagać.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasieks też tak myślę.

Foxy mama mój też Nieogarniery chłop i muszę mówić Artur idzie do taty... albo upominać ze nie może siedzieć w tel bo on zaraz zacznie się nudzić, musi patrzeć na niego z grzechotka inaczej zaraz zacznie płakać. A on myśli ze wystarczy siedzieć obok i nawet na niego nie patrzeć

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
To samo u mnie identycznie. [emoji30]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kawoszka współczuję. Niby faceci powinni nas wspierać a jeszcze dokładają pracy.Dominik dziś marudny i płakał od rana.cały czas chciał na ręce.trochę z nim pochodziłam ale ile można. Co chciałam usiąść to płacz.musiałam go zgadywać. Tyle złapałam oddechu co drzemał. Mąż wrócił z pracy i mówie że mały mnie wymeczyl a ten zamiast zająć się nim przez chwilę to poszedł spać na 3 godziny.tak jakbym ja spała całą noc.mam nadzieje że jutro synek będzie w lepszym humorze.może to przez tą wysypke. Smaruje go rano i wieczorem po kąpieli.na razie kolor wysypki jest troszkę bledszy.
 
Czasami mam dość tego ze faceci nas nie rozumieją. Ja idę od października na studia na weekendy więc mój wtedy się przekona. Zaciskam zeby i zobaczymy czy da radę. Pewnie pierdolnik będzie, bo nie ogarnie wszystkiego. Albo moja mama przyjdzie mu pomóc...

 
Artur i 10 tygodni
1506068637-aaaaaa.jpeg

1506068644-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Emol jaki fajny chłopczyk i jaki super uśmieszek [emoji7][emoji7] Alex dziś ma 3miesiace [emoji33] ehh dziewczyny właśnie z tymi facetami tak jest ... przecież nie prosimy o wiele ..jedynie o trochę wsparcia i sprzątania po sobie ! Mój ciagle robi z wszystkiego szafę ...nawet na Bujak dziecka wiesza swoje szmaty :/ ...wczoraj o 1 w nocy dopiero poszłam się kapać bo mały marudził i z nim siedziałam mój tz ma urlop ale oczywiście spał ... Dziś mamy szczepienie już się boje tego płaczu i jeszcze teściowa chce iść z nami ...po co nie wiem ! :/ dobrze ze moja siostra idzie ze mną :)
1506071085-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry