reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

Silka

Szczęśliwa Mamusia Alanka
Dołączył(a)
29 Lipiec 2007
Postów
2 347
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Zakladam wąteczek, tak jak obiecałam :happy:

Jako założycielka zobowiązuję się do wklejenia zdjęć dzisiaj wieczorkiem :tak:

I czekam na Wasze piękne rosnące BRZUSZKI
 
reklama
Zakladam wąteczek, tak jak obiecałam :happy:

Jako założycielka zobowiązuję się do wklejenia zdjęć dzisiaj wieczorkiem :tak:

I czekam na Wasze piękne rosnące BRZUSZKI

Silka, ja mam taka figurę, że jak się dobrze nadęłam to spokojnie mogłam udawać trzeci miesiąc :sorry2: a teraz moja koleżanka w czwartym ma mniejszy brzuch odemnie... może jeszcze trochę poczekam, co? darujecie mi? :zawstydzona/y:
 
Dorotka NIE!!! ;-);-);-);-) Dawaj brzuszek :tak: Chcemy zobaczyć :tak:
Ja nie należę do najszczuplejszych i już przed ciążą mój brzuszek był lekko zaokrąglony :tak::-D Ale teraz już widzę teki większy... Chyba ciążowy... Chociaż pewna nie jestem czy nie jest to przypadkiem efekt folgowania w jedzeniu ;-) :cool2:

Tak czy siak Dorotka chcemy widzieć Twój brzucholek :tak:


Buziaczki Kochana :-):-):-)
 
Tak czy siak Dorotka chcemy widzieć Twój brzucholek :tak:

No dobra. Ale to po weekendzie, dobra? Bo mamy w domu remont (tak w ramach przygotowań) i mąż by mnie chyba zabił, gdybym poprosiła żeby mnie wśród tego całego bajzlu jeszcze mnie fotografił :D (on sam wszystko robił).
 
no to ja troszke na to poczekać musze mój brzuch jest chyba nawet wklęsły ale tylko jak cos podrosnie napewno pokaze haha ;)
 
Dziewczynki miałam wkleić brzuszek, ale wczoraj całkiem niespodziewanie przyszli do Nas goście i nie miałam jak... A teraz w pracy siędzę... Postaram się zrobić to dzisiaj wieczorkiem :tak: No i oczywiście pod warunkiem, że mój aparat znów się nie zbuntuje :wściekła/y::angry: Chyba mnie nie lubi :-D

Buziaczki!!!!!
 
czesc kochane!
jestescie bardzo niesmiale widze.... to ja jako listopadoweczka wkleje swoj zeby bylo Wam latwiej... nie wstydzcie sie :-D:-D:-D nie ma czego.. to juz duma, ze bedziecie mama!
przelom 26-27 tydzien:
 
reklama
No mamusie kwietniowe ciekawa jestem Waszych brzuszkow:-D
Moj 2 kwietnia wyglądał tak


Ciekawe jakie Wasze beda w kwietniu 2008....;-)
 
Do góry