reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2008' rozpoczęty przez Silka, 23 Sierpień 2007.

1. Silka

Silka Szczęśliwa Mamusia Alanka

Zakladam wąteczek, tak jak obiecałam :happy:

Jako założycielka zobowiązuję się do wklejenia zdjęć dzisiaj wieczorkiem :tak:

I czekam na Wasze piękne rosnące BRZUSZKI

2. odorota

odorota Zaciekawiona BB

Silka, ja mam taka figurę, że jak się dobrze nadęłam to spokojnie mogłam udawać trzeci miesiąc :sorry2: a teraz moja koleżanka w czwartym ma mniejszy brzuch odemnie... może jeszcze trochę poczekam, co? darujecie mi? :zawstydzona/y:

3. reklama
  4. Silka

Dorotka NIE!!! ;-);-);-);-) Dawaj brzuszek :tak: Chcemy zobaczyć :tak:
    Ja nie należę do najszczuplejszych i już przed ciążą mój brzuszek był lekko zaokrąglony :tak::-D Ale teraz już widzę teki większy... Chyba ciążowy... Chociaż pewna nie jestem czy nie jest to przypadkiem efekt folgowania w jedzeniu ;-) :cool2:

Tak czy siak Dorotka chcemy widzieć Twój brzucholek :tak:

Buziaczki Kochana :-):-):-)

5. odorota

odorota Zaciekawiona BB

No dobra. Ale to po weekendzie, dobra? Bo mamy w domu remont (tak w ramach przygotowań) i mąż by mnie chyba zabił, gdybym poprosiła żeby mnie wśród tego całego bajzlu jeszcze mnie fotografił :D (on sam wszystko robił).

6. LadyLajla

LadyLajla Fanka BB :)

no to ja troszke na to poczekać musze mój brzuch jest chyba nawet wklęsły ale tylko jak cos podrosnie napewno pokaze haha ;)

7. odorota

odorota Zaciekawiona BB

Ha ha :D Farciara :-p

:)

8. Silka

Dziewczynki miałam wkleić brzuszek, ale wczoraj całkiem niespodziewanie przyszli do Nas goście i nie miałam jak... A teraz w pracy siędzę... Postaram się zrobić to dzisiaj wieczorkiem :tak: No i oczywiście pod warunkiem, że mój aparat znów się nie zbuntuje :wściekła/y::angry: Chyba mnie nie lubi :-D

Buziaczki!!!!!

9. eZOJA

eZOJA Życie jest pięne :)

czesc kochane!
    jestescie bardzo niesmiale widze.... to ja jako listopadoweczka wkleje swoj zeby bylo Wam latwiej... nie wstydzcie sie :-D:-D:-D nie ma czego.. to juz duma, ze bedziecie mama!
    przelom 26-27 tydzien:

10. reklama
  11. Sandi

Sandi Fanka BB :)

larvunia piekne masz zdjecie w avatarku :tak:... az sie wzruszylam ...

12. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

No mamusie kwietniowe ciekawa jestem Waszych brzuszkow:-D
    Moj 2 kwietnia wyglądał tak

Ciekawe jakie Wasze beda w kwietniu 2008....;-)

Poleć forum