reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduszki Staraczek :)

Hej Dziewczyny! Jak tam po weekendzie?

Mój Starszak już w przedszkolu, zaraz zabieram się za ogarnianie weekendowego chaosu;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem[emoji4]weekend zlecial bardzo szybko[emoji21]
Zła jestem bo mam dni płodne a mój mąż chory i niema siły [emoji22]
Dziś trochę ładniej na podwórku więc całkiem inaczej się żyje [emoji4]
A wy staracie się już od dawna?I intensywnie czy na luzaka?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem[emoji4]weekend zlecial bardzo szybko[emoji21]
Zła jestem bo mam dni płodne a mój mąż chory i niema siły [emoji22]
Dziś trochę ładniej na podwórku więc całkiem inaczej się żyje [emoji4]
A wy staracie się już od dawna?I intensywnie czy na luzaka?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ja dopiero zaczynam starania od listopada:) i raczej na luzaka ;)

U nas tez pogoda dopisała:) liczę na piękna , złota jesień [emoji3]

Oj, szkoda tych dni.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dotarlam i tutaj dzis [emoji6]

Judytka ja staram sie juz 10 cykl ale w sumie psychicznie bylam na to jako tako gotowa bo o druga corke staralam sie 3 lata

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Hej ja mam na imię Judyta mam 31 lat i staram się o 3 dziecko od ponad roku[emoji4]choruje od 8 lat na niedoczynnosc tarczycy oraz ovolnie niedobory zelaza i czeste anemie[emoji53]marzy mi się córeczka oczywiście bo mam już w domu 2 synów w wieku 9,5 i 11 lat[emoji4]
Miałam 2 cc.pierwsze z powodu nie odwrócenia się małego a już skurczy.druga ponieważ bolała mnie blizna więc zrobili dla bezpieczenstwa.Dzięki za przywitanie

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
A powiedz mi jakie wyniki tatczycowe masz? Jakie leki bierzesz?
 
@Leylah a jak moge spytac to ile masz lat?
@judytka777 to jest moj 3 cykl staran. 1 cykl podchodzilam na luzie bo wierzylam ze uda sie odrazu za 1 razem jak z synkiem ale teraz juz sie stresuje ze nie wychodzi choc wiem ze powinnam wyluzowac. A ty jak dlugo?
 
Kasienka moze zle to ujelam...trzy lata musialam sie starac zeby ja miec.Ogolnie w ciaze udawalo sie zajsc ale tracilam je na roznych etapach.Dwie ostatnie ciaze przed Coreczka stracilam juz w drugim trymestrze.Takim oto sposobem jestem Mamusia 2 wspanialych ziemskich Coreczek i 6 Anioleczkow.
Ostatnia ciaza donoszona a nawet przenoszona bo malutka urodzila sie 8 dni po terminie.Ale byla to ciaza z przebojami w zasadzie od samego poczatku do konca.Minimum raz w tygodniu ladowalam w szpitalu od samego poczatku plamienia,krwawienia,bole i krwotok.Potem starszyli mnie stanem blizny i pod koniec od ok 6 msc prawie wcale juz nie chodzilam bo rozchodzilo mi sie spojenie wiec bol byl potworny.Dzieki Bogu Malutka byla taka silna ze to wszystko przetrwala i aktualnie ma rok i 7 miesiecy.

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Kasienka moze zle to ujelam...trzy lata musialam sie starac zeby ja miec.Ogolnie w ciaze udawalo sie zajsc ale tracilam je na roznych etapach.Dwie ostatnie ciaze przed Coreczka stracilam juz w drugim trymestrze.Takim oto sposobem jestem Mamusia 2 wspanialych ziemskich Coreczek i 6 Anioleczkow.
Ostatnia ciaza donoszona a nawet przenoszona bo malutka urodzila sie 8 dni po terminie.Ale byla to ciaza z przebojami w zasadzie od samego poczatku do konca.Minimum raz w tygodniu ladowalam w szpitalu od samego poczatku plamienia,krwawienia,bole i krwotok.Potem starszyli mnie stanem blizny i pod koniec od ok 6 msc prawie wcale juz nie chodzilam bo rozchodzilo mi sie spojenie wiec bol byl potworny.Dzieki Bogu Malutka byla taka silna ze to wszystko przetrwala i aktualnie ma rok i 7 miesiecy.

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
Ojej to Ty troche poprzechodzilas i mialas przeboje:( Przykro mi z powodu tych 6 aniolkow:( Najwazniejsze ze udalo Ci sie i napewno Ci sie jeszcze uda. Zycze by teraz byla ciaza bez komplikacji i bys czula sie dobrze. A corka po tak 'klopotliwej' ciazy zdrowa?
 
reklama
Wiesz co bylo u nas podejrzenie epilepsji na chwile obecna dalej sie kontrolujemy w tym temacie bo jedno badanie wychodzi ok a nastepnym razem doszukuja sie czegos ze ciagle kazuja kontrolowac.W zasadzie ja zglosilam sie z niepokojacymi mnie objawami u malej jak miala ok 4 miesiace ale teraz takie zachowania pojawiaja sie naprawde sporadycznie a na pewno duzo zadziej niz jak byla malutka

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Do góry