reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
No to już duża mama z Ciebie=) napewno sie wszystko puklada predzej czy później=)


Och dziewczynki przytulanko z ranka jaki śmietanka=) Stwierdziliśmy, ze co ma byc to bedzie i bedziemy sie kochac tylko jak przyjdzie ochota..=) bez spiny, bo po co.. =)

Milego dnia=)
 
Miłego dnia. Wy wszystkie wstajecie a ja po pracy właśnie się kładę :)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Witam.
Z wczorajszego przytulania nici:( Klotnie byly do samego momentu az poszlismy spac. Dzis mezu w pracy wiec...mamy czas aby wszystko przemyslec i zobaczymy czy zmieknie jutro.Ja dzis musze ogornac dom bo jutro tatusiek w odwiedziny przyjezdza:)Co do kawy to niestety pije ale obiecuje ze od pon odciepne...ot tak latwiej bedzie bo poczatek tyg.
 
Cześć dziewczyny.
U mnie piękna pogoda. Słońce grzeje cudownie. To będzie dobry dzień. Ja bez kawy i śniadania. Czekam aż moja mała mi wstanie.
@Kasienka3b Coś mi ta strategia na poniedziałek przypomina hehe. Czy Wy też nie lubicie poniedziałków?
Co do snów to u mnie jakieś głupotki. Często mi się śni,że jakieś laski podrywają mi męża ale nie dochodzi do zdrad bo przepędzam je.,:biggrin2:
 
Kurcze nie fajnie, że ciągle jakieś problemy :( Ja wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę anty, w niedzielę @ i potem zaczynamy starania :) Jak czytam o tych Waszych problemach z zajściem i kolejnymi cyklami starań to trochę się boję jak to będzie, ile cykli starań przed nami :frown: W moim przypadku jeszcze te kilkanaście lat przyjmowana anty... Dziewczyny a jak to jest z tymi torbielami? One szybko rosną? Ostatnią wizytę u gina miałam w kwietniu i wtedy wszystko było ok i dostałam zielone światło, mam nadzieję, że nic się nie zmieniło.
 
Witajcie :) czytam was od jakiegoś czasu bo też niebawem chcę zacząć starania o drugie dziecko :) brałam tabletki przez ostatnie 2 mce poniewaz mam problem z powracającymi torbielami na lewym jajniku, a tabletki miały za zadanie wyciszyć nieco ich pracę. Mam pytanie do staraczek, które brały tabletki, czy robiłyście przerwę od tabletek zanim zaczęłyście się starać? Ja w odróżnieniu od was nie chciałabym miec mnogiej ciąży :p moje pierwsze dziecko było tak wymagające, że nie wyobrażam sobie miec takiej dwójki :)
Witaj. Ja nie robilam zadnej przerwy odstawilam tabletki i sie staralismy. Od razu jednak sie nie udalo trwalo to ok 5 cykli ale teraz jestem w ciazy.
 
reklama
Do góry