reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Do starań przeciwskazania brak.
[emoji16]
Dziś dzień cyklu 12 . Powiedziała mi że albo będę miała opóźniona owolacje, albo już jest po, albo bezowulacyjny. Najbardziej stawiam że przed owi jestem. Bo nic mnie nie boli a od kad urodziłam Oliwera to owulację odczuwam bardzo bo wszystko w środku mnie boli. Z Nadia i Oliwerem owulację miałam 20 i 23 dzień cyklu

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny.
Relacja z romowy : po pierwsze powiem nieskromnie :cool2:hehe,że zrobiłam bardzo dobre wrażenie i pracę mam od ręki, 'chcą mnie'... ale...no właśnie był w niej haczyk. :) dużo godzin a mało hajsu. W tym weekendy pracujące, święta nawet. Praca siedząca, na 2 zmiany. ( to było ok) kontakt z klientem. Ale to też chyba, z pampersem trzeba by siedzieć, no bo trzeba siedzieć... Na koniec to co dla mnie najważniejsze nie ma szans na awans, więc nie przyjmę tej oferty. :D
właśnie jestem w trakcie pisania listu motywacyjnego, bo znalazłam inną ofertę i mam jeszcze jedna firmę na oku.
pomału doczytuję co tam która piękna naskrobała,
też się z wami zżyłam hehe...ahh dobrze,że jesteście :*
Moja młoda była dzisiaj pod opieką moich rodziców, tzn tylko pół dnia no istny tor przeszkód w salonie. Ale wszyscy szczęśliwi i zmęczeni zabawą, ale niestety ...kto nabrudził ten sprząta, a co... :p
 
Veraska hehe cwaniacy co ..znajdziesz cos lepszego napewno:)

..syn 2 dni marudzil abysmy ( oboje) zrobili krokiety i dzis z M przygotowali farsz ze hoho jak bylam w pracy aby bylo mi latwiej wiec ide sie brac za nie a potem moja kapiel z pianka!!! muaaaaa
 
Do starań przeciwskazania brak.
[emoji16]
Dziś dzień cyklu 12 . Powiedziała mi że albo będę miała opóźniona owolacje, albo już jest po, albo bezowulacyjny. Najbardziej stawiam że przed owi jestem. Bo nic mnie nie boli a od kad urodziłam Oliwera to owulację odczuwam bardzo bo wszystko w środku mnie boli. Z Nadia i Oliwerem owulację miałam 20 i 23 dzień cyklu

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli teraz trzeba tylko działać i działać :)
 
Veraska hehe cwaniacy co ..znajdziesz cos lepszego napewno:)

..syn 2 dni marudzil abysmy ( oboje) zrobili krokiety i dzis z M przygotowali farsz ze hoho jak bylam w pracy aby bylo mi latwiej wiec ide sie brac za nie a potem moja kapiel z pianka!!! muaaaaa
Twoi dwaj mężczyźni rozpieszczają Cię :D super
oj...też uwielbiam poleżeć w wannie, pełen relaks.
 
reklama
Cholera zab mi sie zlamal przed samym weselem po zakupie sprzetu do cwiczen rewela.. naprawde.. mialy byc dziskiedy sexy bo mam dzis 14dzien cyu. Ale nie wiem czy soe skupie jak ten zab mnoe nerwi.

P.s. chociaz pazury mi wyszly =:
 
Do góry