reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja sie tak dziewczyny zastanawiam. Kiedys jeden ginekolog robil mi usg i powiedzial ze wg niego mam jakiegos polipka malego. Ale od tamtej pory i w klinice i na monitoringach owulacji nikt nie powiedzial ze jakis polip tam jest... sama widze na usg ta "nierownosc" ale nikt slowa nie powiedzial... spytam o to na wizycie startowej ale kurcze chyba by go widzieli nie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem Ci, ze czasami to moze byc tylko taka nierownosc, cos w rodzaju blizny na macicy. Ja usuwalam cos takiego 3 razy. Bo lekarz ciagle widzial malego polipa a w szpitalu mowili, ze to wlasnie cos takiego jak napisalam wyzej no ale wycinali. Problem zniknac. Ostatni raz mialam usuwanego przed pierwszym podejsciem no i po ciazy problem zniknal. Warto jednak o to zapytac, bo jezeli jest polip to moze macica nie przyjac zarodka, bo bedzie chciala pozbyc sie sama polipa i usunie tez zarodek. Tam mi tlumaczyla moja lekarz w klinice.
 
reklama
Jezuniu mąż musiał jechać do pracy psy śpią a my z kropkami nudzimy się w łóżku. A jak tak człowiek leży i się nudzi to głupieje. Zakuło mnie z lewej strony kilka razy a ja już panikuję.
Powiedzcie dziewczyny ile po progesteronie dowcipnym nie wstawać bo muszę psy siku wypuścić niebawem a nie chcę żeby wypłynęła.
Ja niestety nie pomoge bo jeszcze nie ten etap u mnie zeby dysponowac ta wiedza.
Ksiazki czytaj, zacznij ogladac jakis nowy serial (Atypical, Stranger Things, Taboo, 13 Reasons - polecam wszystkie)A psy to masz takie sliczne czarne prawda? Co to za rasa?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezuniu mąż musiał jechać do pracy psy śpią a my z kropkami nudzimy się w łóżku. A jak tak człowiek leży i się nudzi to głupieje. Zakuło mnie z lewej strony kilka razy a ja już panikuję.
Powiedzcie dziewczyny ile po progesteronie dowcipnym nie wstawać bo muszę psy siku wypuścić niebawem a nie chcę żeby wypłynęła.
Trzymam mocno kciuki za Ciebie :). Ja stosowałam tampony - większy komfort;)
 
0
 

Załączniki

  • FB_20170916_10_18_40_Saved_Picture(1).jpg
    FB_20170916_10_18_40_Saved_Picture(1).jpg
    66,3 KB · Wyświetleń: 279
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry