reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Catering dla dziecka

Dołączył(a)
27 Wrzesień 2017
Postów
10
Miasto
Gdynia
Sama korzystam z diety pudełkowej i mój dostawca jedzonka zaproponował, że może też robić 2 śniadania dla dzieci. Co wieczór dostarczane byłoby pudełko z jedzeniem an drugim dzień - jakieś musy, kanapki, kanapeczki z wodą, sokiem i owocem. Skorzystałybyście z takiego rozwiązania?
 
reklama
Sama korzystam z diety pudełkowej i mój dostawca jedzonka zaproponował, że może też robić 2 śniadania dla dzieci. Co wieczór dostarczane byłoby pudełko z jedzeniem an drugim dzień - jakieś musy, kanapki, kanapeczki z wodą, sokiem i owocem. Skorzystałybyście z takiego rozwiązania?
To chyba już można nazwać lenistwem. Jak własnemu dziecku nie chce się przygotować jedzenia. Sorry ale dla mnie odpada.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To nie dla mnie.Ale jak kto woli. Tylko nie wiem czy to dobry przykład dla dzieci [emoji53]

Bartek [emoji170] 24.02.2008
Asia [emoji178] 06.06.2017
 
ja bym nie skorzystała, jeśli chodzi o catering na jakąś imprezę dla dzieci, to nie ma problemu, w końcu to mniej pracy dla mamy ;) ale to od święta, na co dzień wolę sama przygotować jedzenie, bo jak robię kanapki dla siebie do pracy to przecież mogę zrobić dwie więcej dla dziecka, to żaden problem :)
 
Do góry