reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak objawów ciąży

olaaa7

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2017
Postów
11 072
Dziewczyny czy to normalne, że nie mam żadnych objawów ciąży? Trochę mnie to zastanawia i lekko stresuje czy aby na pewno to ciąża i czy rozwija się prawidłowo.
 
reklama
Dziewczyny czy to normalne, że nie mam żadnych objawów ciąży? Trochę mnie to zastanawia i lekko stresuje czy aby na pewno to ciąża i czy rozwija się prawidłowo.
tak to jest w 100% normalne. Ja tak miałam z pierwszym dzieckiem, jedynym objawem był brak @
 
Jestem dopiero w 4 tygodniu i 4 dniu a wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie, mam nadzieję, że wszystko jest ok.
 
W obu ciążach nie miałam absolutnie żadnych dolegliwości na początku, jedynie w pierwszej ciąży tkliwe piersi, ale bardzo krótko. To normalne, nie panikuj, bo stres szkodzi dziecku.
 
Jestem dopiero w 4 tygodniu i 4 dniu a wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie, mam nadzieję, że wszystko jest ok.
To jest bardzo wczesna ciąża.
Ciąża wszystkim kojarzy się z wymiotami, mdlosciami, zawrotami glowy itd. Są takie przypadki a i owszem, ale nie każda z nas to przechodzi.
Ja w pierwszej ciąży nie miałam nic, w drugiej ciąży coś tam się pojawiło ale dopiero później.
Więc rzuć na luz, nie denerwuj się na zapas.
 
Dziękuję dziewczyny w takim razie wrzucam na luz i cierpliwie czekam do pierwszej wizyty u lekarza :) dziękuję :*
 
Spokojnie ja tez na poczatku żadnych objawów poza brakiem @ nie miałam i potem dopiero sie zaczeło tak kolo 8 tygodnia wiec spokojnie ciesz sie dobrym samopoczuciem.
 
To często za wcześnie na objawy :) Mnie dopiero po 6 tygodniu zaczęły brać mdłości. Bez objawów jest lepiej nie ma się co zamartwiać tylko cieszyć :)
 
reklama
Jestem dopiero w 4 tygodniu i 4 dniu a wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie, mam nadzieję, że wszystko jest ok.
Ja do 10 tc nie miałam żadnych objawów.Dopiero później doszły mdłości i zgaga,senność i bóle głowy.Moze jeszcze wszystko przed tobą, albo będziesz w gronie szczęśliwych bez dokuczliwych objawów [emoji2].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry