reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak objawów ciąży

Ja w 1 ciazy tez nie mialam zadnych objawow tylko brak @ i teraz tak samo :)

w57vs65goj9tmd91.png
 
reklama
Heej dziewczyny. Moze zaczne od poczatku. Jak sie dowiedzialam o ciazy a dosyc szybko bo juz 3-4tydz (bylam.na stymulacji) bolalo mnie doslownie wszystko piersi,brzuch bolal ciagnal,delikatne jakby bole jajników. Bylam na usg wszytko ok. 28.04 robilam bete rosla bylo ponad 9tys. 10.05 ide dopiero na kolejne usg. Biore luteine dopochwowo i duphaston. Ale od 1.05 ja praktycznie nic nie czuje... piersi totalnie ustaly. Brzuch sporadycznie jak kichne np to cos odczuje a tak to nic. I nie wiem czy to te leki tak podzialaly czy cos sie dzieje i ciaza obumarla? Do 10.05 tak mi sie dluzy i sie zaczynam denerwowac
 
Heej dziewczyny. Moze zaczne od poczatku. Jak sie dowiedzialam o ciazy a dosyc szybko bo juz 3-4tydz (bylam.na stymulacji) bolalo mnie doslownie wszystko piersi,brzuch bolal ciagnal,delikatne jakby bole jajników. Bylam na usg wszytko ok. 28.04 robilam bete rosla bylo ponad 9tys. 10.05 ide dopiero na kolejne usg. Biore luteine dopochwowo i duphaston. Ale od 1.05 ja praktycznie nic nie czuje... piersi totalnie ustaly. Brzuch sporadycznie jak kichne np to cos odczuje a tak to nic. I nie wiem czy to te leki tak podzialaly czy cos sie dzieje i ciaza obumarla? Do 10.05 tak mi sie dluzy i sie zaczynam denerwowac
Przy takiej becie zobaczysz juz zarodka i serduszko:)
Wiesz kazdy organizm jest inny.Ja długo nie czułam się jak w ciąży.
Mdłości miałam tylko tydzien po tygodniu jak ręką odjal;)
Wiem,ze ciężko sie nie nakręcac ale glowa do góry :*
 
Do góry