• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Planowanie ciąży a problemy z tarczycą

reklama
Cześć, ja również miałam poronienie oraz ciążę biochemiczna przez niedoczynność. Tydzień temu wyszedl mi pozytywny test, a dziś tsh 4,5 (a miałam już 1.1). Dziś byłam i lekarza i zwiększył mi dawkę eutoryxu. Zrób sobie jeszcze jeden przyrost i od razu proga oraz panel tarczycowy i od razu dzwoń do lekarza jeżeli tsh będzie wysokie lub próg za mały. Trzymam kciuki za to aby wszystko było ok. Wiem jaki to stres. Ja za 2 tyg mam iść na wizytę zobaczyć czy ciąża się rozwija. Lekarz kazał być dobrej myśli. Przepisał mi również Acard 75 a dawkę eutoryxu zwiększył do 125
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry