reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża -brak objawów

Monia2330

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Styczeń 2022
Postów
17
Jestem w 10 tygodniu ciąży .Na samym początku gdy się dowiedziałam w 5 tyg moim jedynym objawem był ból piersi który ustal .Nie mam żadnych objawów ciąży.Czy to może świadczyć o obumarciu zarodka ? Dodam że po tym USG w 5 tyg jeszcze nie byłam na wizycie a miałam się zgłosić po 2 -3 tyg .Jednak nie było to możliwe z powodu przeziębienia .w 5 tyg zarodek nie był jeszcze uwidoczniony .Dlatego się martwię czy wgl ciąża się rozwija .Dopiero w piątek mam udać się na morfologię i inne podstawowe badania i wtedy umówię się na wizytę ale do tego czasu będę się martwić dlatego chcę wiedzieć jak było u Was .
 
reklama
3 razy byłam w ciąży - w dwóch nie miałam objawów za bardzo i szybko znikły, w ostatniej miałam masę objawów a to właśnie ta ostatnia była ciążą, która nie miała prawa się skończyć dobrze. Objawy nie powiedzą Ci w żaden sposób czy z ciążą jest okej czy nie jest
 
Jestem w 10 tygodniu ciąży .Na samym początku gdy się dowiedziałam w 5 tyg moim jedynym objawem był ból piersi który ustal .Nie mam żadnych objawów ciąży.Czy to może świadczyć o obumarciu zarodka ? Dodam że po tym USG w 5 tyg jeszcze nie byłam na wizycie a miałam się zgłosić po 2 -3 tyg .Jednak nie było to możliwe z powodu przeziębienia .w 5 tyg zarodek nie był jeszcze uwidoczniony .Dlatego się martwię czy wgl ciąża się rozwija .Dopiero w piątek mam udać się na morfologię i inne podstawowe badania i wtedy umówię się na wizytę ale do tego czasu będę się martwić dlatego chcę wiedzieć jak było u Was .
Na takim etapie Brak objawów nie świadczy o obumarciu zarodka…. Na forum się tez tego nie dowiesz, musisz iść do lekarza. Zapisz się jak najszybciej na usg skoro się martwisz i idź to sprawdź.
Miałaś jakieś plamienia ?
U mnie objawy ciążowe wystąpiły Ok 12 tygodnia.
 
Na takim etapie Brak objawów nie świadczy o obumarciu zarodka…. Na forum się tez tego nie dowiesz, musisz iść do lekarza. Zapisz się jak najszybciej na usg skoro się martwisz i idź to sprawdź.
Miałaś jakieś plamienia ?
U mnie objawy ciążowe wystąpiły Ok 12 tygodnia.
Nie miałam plamień po za jednym na początku ,które jak się domyślam było plamieniem implantacyjnym .
 
Jestem w 10 tygodniu ciąży .Na samym początku gdy się dowiedziałam w 5 tyg moim jedynym objawem był ból piersi który ustal .Nie mam żadnych objawów ciąży.Czy to może świadczyć o obumarciu zarodka ? Dodam że po tym USG w 5 tyg jeszcze nie byłam na wizycie a miałam się zgłosić po 2 -3 tyg .Jednak nie było to możliwe z powodu przeziębienia .w 5 tyg zarodek nie był jeszcze uwidoczniony .Dlatego się martwię czy wgl ciąża się rozwija .Dopiero w piątek mam udać się na morfologię i inne podstawowe badania i wtedy umówię się na wizytę ale do tego czasu będę się martwić dlatego chcę wiedzieć jak było u Was .
Brak objawów nie jest absolutnie powodem do zmartwień , zdecydowanie bardziej martwiłabym się gdyby pojawiło się krwawienie czy bóle podbrzusza, jeśli wszystko jest ok to spokojnie czekać na wizytę. Ja w ciąży na początku nie miałam absolutnie żadnych objawów , i tak zostało do teraz (36t), z tym że teraz po prostu mam brzuch i czuje ruchy dziecka .
 
Ja bym się nie martwiła brakiem ciążowych objawów, bo nie każda kobieta takich doświadcza.. Jestem w drugiej ciąży i gdyby nie brak @ to bym nie wiedziała, że to ciąże. Ale idź do lekarza, jak najszybciej, pora na badania
 
Ja tez nie miałam, jedynie brak @ i częstomocz ,I uwierz tylko się cieszyć, bo jak koleżanki opowiadają jak one sue miały przez 1 tygodnie, to dla mnie ulga ,że tego nie przechodziłam, I że w ciąży ch0ciaz sue nie umęczyłam
 
reklama
Jeśli się niepokoisz to umów się prywatnie do lekarza, bo nawet jak Ci 100 osób napisze, że też nie miało objawów i urodziło zdrowe dzieci nie będzie oznaczać, że i u Ciebie tak będzie.
 
Do góry