reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża ????

507607931

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2017
Postów
17
Witam wszystkie mamusie , nie wiem od czego zacząć może zacznę od tego że 4 dni temu powinnam dostać @ a tu nic zrobiłam 4 testy i każdy z nich pozytywny , tylko że ta jedna kreska była bardzo słaba ,poszłam dziś u lekarza ale on powiedział że ciąży jeszcze nie widać i że te testy są niby nie pozytywne dodam że bardzo bym chciała dzidziusia ale chyba nici z mojej radości
 
reklama
Rozwiązanie
D
U mnie też były niby torbieli, a jak zwróciłam na to uwagę, to drugi stwierdzil ze to nie torbielki tylko taka moja natura.
Witam wszystkie mamusie , nie wiem od czego zacząć może zacznę od tego że 4 dni temu powinnam dostać @ a tu nic zrobiłam 4 testy i każdy z nich pozytywny , tylko że ta jedna kreska była bardzo słaba ,poszłam dziś u lekarza ale on powiedział że ciąży jeszcze nie widać i że te testy są niby nie pozytywne dodam że bardzo bym chciała dzidziusia ale chyba nici z mojej radości
Tak wczesnej ciąży nie da się dostrzec. Zrób sobie bhcg z krwi i sprawdź przyrost po 48 h. W taki sposób sprawdzisz czy ciąża rozwija się prawidłowo.
Do gina warto przejść się między 6-8 tc;)
Gratuluje i nie dziękuj.;)
 
Jak niby nie pozytywne ? Jest druga kreska ? Jest..słaba bo wczesna ciąża , niski poziom beta hcg.
Z dnia na dzień bedzie bardziej wyrazniejsza.
Moja pierwsza kreska była tak blada ,że ledwo ja widziałam:-)
Idź na betę i powtórz po 48 h czy dobrze przyrasta.
I poczekaj z wizytą u ginekologa to gdzieś 4 tydzień więc nic dziwnego , że nic nie widać;).
Rób betę a na usg idź za tydzień (będzie widać pecherzyk)najlepiej dwa wtedy powinnaś zobaczyć bobasa już:-)
Ja w drugiej ciąży poczekam bo teraz nie mogłam wytrzymać polecialam odrazu po teście do lekarza gdzie jeszcze owulacje miałam bardzo późno i nic czarno było na usg tylko się shizowalam niepotrzebnie
PS lekarz jakiś dziwny :)
 
Druga lekka kreseczka to w dalszym ciągu test pozytywny. U mnie też 2 pierwsze testy wyszły blade. Jeden nawet wstawiłam tu na forum, bo nie wierzyłam. Masz niskie stężenie hormonu. Zrób sobie betę i wszystko będzie jasne. Tak wstępnie, gratuluję :D
 
Wstawiłam zdjęcie tego testu bo ta kreska jest naprawdę słaba
 

Załączniki

  • IMG_20171110_230326.jpg
    IMG_20171110_230326.jpg
    376 KB · Wyświetleń: 207
Jak niby nie pozytywne ? Jest druga kreska ? Jest..słaba bo wczesna ciąża , niski poziom beta hcg.
Z dnia na dzień bedzie bardziej wyrazniejsza.
Moja pierwsza kreska była tak blada ,że ledwo ja widziałam:-)
Idź na betę i powtórz po 48 h czy dobrze przyrasta.
I poczekaj z wizytą u ginekologa to gdzieś 4 tydzień więc nic dziwnego , że nic nie widać;).
Rób betę a na usg idź za tydzień (będzie widać pecherzyk)najlepiej dwa wtedy powinnaś zobaczyć bobasa już:-)
Ja w drugiej ciąży poczekam bo teraz nie mogłam wytrzymać polecialam odrazu po teście do lekarza gdzie jeszcze owulacje miałam bardzo późno i nic czarno było na usg tylko się shizowalam niepotrzebnie
PS lekarz jakiś dziwny :)
 
Tak ten lekarza był bardzo dziwny , bo 3 lekarzy mi powiedziało że mam torbielki na jajnikach a on wczoraj do mnie gada że nie ma żadnych torbieli , i teraz to już wgl nie wiem co myśleć
 
reklama
reklama
Ooooo to super gratuluję ;) ja czekam aż bd 7 tydzień i wybiorę się do innego lekarza albo jutro pójdę na bete i zobaczymy co z tego będzie mam nadzieję że bd taka jak bym bardzo chciała
 
Do góry