reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

piszę zawsze "odpowiedz" bo szybka też mi nie wchodzi... to całe menu jak piszę posty w ogóle nie reaguje na kilknięcia u mnie. dobrze, że w ogóle udaje mi się cos naszkrobać :D
 
reklama
hausfrau...to musisz chyba poczekac na forumki, ktore juz dluzej tu siedza...niestety juz chyba nic ci wiecej nie poradze:-(
 
Hausfrau - u mnie te kwadratowe buzki pojawiaja sie automatycznie, jak tylko wciskam "odpowiedz" na dole - trudno powiedziec dlaczego u Ciebie to nie dziala:confused:, moze zalezy to od komputera (karty graficznej??? nie wiem, zgaduje, moze to nie ma z tym nic wspolnego???)

u nas dzis pada i pada, siedze w chlopakami w domku, prasowanie juz tez bylo...

dzis zaczelo sie tez u nas przedszkole, wiec Maxio wreszcie spotkal sie z kolegami:tak:
 
Czesc, u nas piekna pogoda, sloneczko swieci caly dzien, a my niestety lezymy w lozku, bo jestesmy przeziebieni. Dziecko na szczescie nie, wiec chodzi nadal do zlobka, by od nas nic nie podlapac. Jeszcze jedna szczypionka mu zostala i dostanie ja trzynastego. Co do chrzcin, to u nas odbyly sie one bez zadnych ceregieli w pobliskim niemieckim kosciolku rzymsko-katolickim. Maly mial wowczas 4 miesiace. Jedynym minusem byl ogromny gorac w zeszle lato, poprostu nie dalo sie wytrzymac:no:ale jakos przezylismy i teraz spokoj:tak:;-)
 
Lenna to wspolczuje fatalnej pogody. Zazwyczaj u nas jest taka typowo angielska:wściekła/y:. Zobaczymy jak sie dlugo utrzyma to piekne sloneczko, jak w czwartek wroce do pracy to wcale go nie musi byc ;-)bo i tak nie skorzystam, ale w weekend moglo by znowu zaswiecic:tak::tak:
 
hej dziewczyny,
wkoncu przebrnelam przez wszystkie posty, troche sie tego nazbieralo, troche nowych kobitek przybylo, coraz weselej sie robi:tak::-D

klavell- jeszcze ja ci nie zdazylam pogratulowac a wiec : serdeczne gratulacje, malutka jak anioleczek, niech wam sie zdrowo chowa, wszystkiego dobrego dla niej i dla was:-)

a u nas niespodziewane odwiedzinki kolezanki z polski, superr, szkoda ze tak rzadko wpadaja do nas goscie z polski...

milego wieczorku...
 
My też najpierw myśleliśmy o budowie w Polsce ale niestety musielibyśmy zbierać jeszcze kilka ładnych latek zanim zbudowalibyśmy bez kredytu. Za dużo komplikacji jak dla nas.

My też jeszcze troche musimy uzbierac dlatgo teraz jedziemy na spokojnie do Niemiec a jak już bedzie czas niuni do szkoły to sobie wrócimy do Polski i bedziemy sie budowac, a póki co jak przyjezdżamy to mieszkamy u moich rodziców i jest super:tak:.
Ania nasze córeczki to imienniczki i tylko miesiąc różnicy miedzy nimi. Mojej Laurze też jakis czas temu zasmakowały piastki:-D. To miło że mogę tak pisac o wszystkim i o niczym dzieki i oczywiscie jakby co to też wysłucham.
Kicia i Aga witajcie my sie jeszcze nie znamy;-).
Lenna u mnie dzisiaj trochę słońca i trochę deszczu nie wiadomo w co się ubrać:confused::eek:?
Hausfrau żeby wstawić linka na tym forum musi byc przed tym adresem i po chyba url wpisane w kwadratowym nawiasie ale nie jestem pewna. A co do emotikonek to może cos masz zablokowane w ustawieniach?:confused: Kurcze chciałabym pomóc a nie umiem :zawstydzona/y:.

Wkurzyłam się dzis trochę:angry:. Moja niunia miała ostatnio infekcje gardła i poszłyśmy do innego lekarza bo nasza pediatra byla na urlopie. I ta lekarz od razu zapisała antybiotyk. Dziś poszłyśmy do kontroli do naszej pediatry bo już wróciła i była zła że tamta od razu zapisała ten antybiotyk skoro gorączki nie było. czyli niepotrzebnie go dostała, ale w sumie zawsze z tego mogło sie cos wywiązać. No trudno tylko szkoda ze tak młody organizm juz leki przyjął.:wściekła/y::no:
Ale za to popołudnie miałam udane:happy:. Była u mnie przyjaciółka z liceum i dała mi zaproszenie na wesele w październiku. Ale sie nagadałyśmy ;-). A tydzień przed tym weselem jest chrzest Laury. To super akurat włoski sobie zrobie i jakąś fajna kreacje kupię. Już nie mogę się doczekać. A jeszcze tydzień po tym weselu moje i męża urodzinki (mamy dzień po dniu) tylko że mężuś już będzie musiał wyjechać:-(, ale nie mozna miec wszystkiego:tak:.
 
reklama
hej justyna...no nazbieralo sie postow:-):tak:
kotek...my tez rozwazamy taka opcje, tak do szkoly zeby male szlo juz w polsce, ale co bedzie to czas pokaze...a podstawa jest to, ze moj M.nauczy sie polskiego...a moze jeszcze nas gdzie indziej posieje...bo niemcy tez auswandruja z ojczyzny...;-)...nigdy sie nie mowi nigdy...;-)
 
Do góry