reklama

Szukam Mam z Niemiec

Temat na forum 'Mamy z Niemiec' rozpoczęty przez finezja, 14 Styczeń 2005.

1. finezja

finezja Początkująca w BB

Moze bede miala szczescie i jakas Mama z Niemiec odpisze. Pozdrawiam WSZYSTKIE Mamy :-)

2. Ula

Ula Gość

Ja jestem w Austrii niedaleko Salzburga..buuu ani zywej duszy tutaj :cry:

3. reklama
  4. asia22

asia22 Gość

czesc . ja takze bede mamusia z niemiec:) w ktorej czesci mieszkasz??? podam gg to sobie pogadamy 1804410 pozdrawiam asia

5. Ania77

Ania77 Zaangażowana w BB

Finezja ja jestem Z Niemiec dokladnie z Berlina
    :)

6. lätta

lätta Gość

czesc!
    jestem rownierz mama z niemiec i przez przypadek na tej stronie wyladowalam.
    Mieszkam w Lehrte przy Hannover ale w Berlinie bardzo dlugo mieszkalam.

Pozdrawiam

7. mila25

mila25 Początkująca w BB

Witam, mieszkam w Hamburgu mam 6 miesiecznego synka. :D

8. asiunia22

asiunia22 Fanka BB :)

witam mamy z niemczech mam do was pytanie jaka jest opieka przy porodzie w niemczech? :)

9. Ania77

Ania77 Zaangażowana w BB

Mysle ze opieka przedporodowa jak i poporodowa jest w niemczech na wysokim poziomie. Niemcy obawiaja sie od lat nizu demograficznego dlatego dbaja o to aby rodzilo sie jak najwiecej dzieci. Przed porodem jak i po porodzie przychodzi do kazdej przyszlej mamy polozna radzi, daje wskazowki, bada, odpreza masuje, pokazuje itd. Lekarze ginekolodzy robia mnostwo roznych badan lub zlecaja bez zadnego ale i nie obawiaja sie jak w polsce ze fundusz sie ``uszczupl''. Nie ma tzw ``lapowkarstwa`` Ciesze sie ze ze bede rodzic wlasnie w Niemczech chociaz wolalabym mieszkac w Polsce!

10. reklama
  11. asiunia22

hej aniu dziekuje ci za odpowiedz,chciaz nie jestem sama bo ja sie boje troszke bo neiznam jezyka niemieckiego i wiesz nie bede sie umiala dogadac co do mnie mowi lekarz czy polozna...ale na jedno racja ja jestem w 6 meisiacu a dopiero raz mialam krew badana.....to tez takie dziwne oczywiscie w pl obecnie jestem ,narzeczony w niemczech jest i wlasnie chcemy rodzic w de.

12. asiunia22

aniu a w ktorym miesiacu jestes?jak sie czujesz

Poleć forum