reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Nie wiem jaki był wtedy cukier... w ciążach z synami zdarzały mi się spadki cukru do 40dlatwgo zawsze miałam w domu glukozę taka gęsta w saszetkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wole cukry za wysokie niż za małe... za mały cukier (spadek cukru) odebrał mi córkę w 33tc... i przyspieszył cc. Insulina dla mnie jest takim zabezpieczeniem... czułam się bezpieczniej jak ja miałam. Cukrzyca u mnie pojawia sie razem z II kreskami na teście i znika z porodem [emoji16] teraz zrobiłam test ogtt wyniki po 16 zobaczyny choć sam cukier na czczo 105 jest już za wysoki...
Ja w pierwszej ciąży tez mialam cukrzyce ale tylko na diecie, moj cukier po obciazeniu 75, po dwoch godzinach 145, wiec nie duzo. Teraz narazie robilam na czczo i jest 89. pewnie za chwile bede pic glukoze.
 
Nie wiem jaki był wtedy cukier... w ciążach z synami zdarzały mi się spadki cukru do 40dlatwgo zawsze miałam w domu glukozę taka gęsta w saszetkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dziękuję za odpowiedź i podpowiedź, też sie wyposarzę. Mam nadzieję że nam szybko minie bez zadnych skoków czy spadków! Trzymam kciuki za Ciebie! :-)
 
Ja wole cukry za wysokie niż za małe... za mały cukier (spadek cukru) odebrał mi córkę w 33tc... i przyspieszył cc. Insulina dla mnie jest takim zabezpieczeniem... czułam się bezpieczniej jak ja miałam. Cukrzyca u mnie pojawia sie razem z II kreskami na teście i znika z porodem [emoji16] teraz zrobiłam test ogtt wyniki po 16 zobaczyny choć sam cukier na czczo 105 jest już za wysoki...
Nina25 ja urodziłam córkę w 27 tyg.nie przez cukier,tylko tak na prawdę nie wiadomo czemu.Moja córka żyje,ale ma olbrzymie problemy.Jest dzieckiem niechodzącym.Umysłowo trzyma się na poziomie normy.Ale ogólnie jest bardzo ciężko.
 
Można dołączyć?
Termin wychodzi na ostatnie dni lipca, ale córkę urodziłam tydzien po terminie, więc wydaje mi się, że prędzej urodzę w sierpniu niż w lipcu :)
Ciąża potwierdzona już na USG, kolejna wizyta u lekarza w najbliższy wtorek - myślę, że zobaczę już serduszko.
Gratuluję wszystkim zaciążonym i życzę spokojnych ciąż :)
 
Witaj kudłat@
Ja też idę we wtorek na wizytę i też liczę na serduszko
Dziewczyny macie już założona kartę ciąży? To będzie moja 4 ciazowa wizyta , jestem ciekawa czy w końcu mi założą. Moja ginekolozka goni mnie raz w tygodniu na wizyty. Teraz robiłam wszystkie badania.
 
Witam serdecznie. Mam na imię Dorota i 2 tyg temu skonczyłam 40 lat. Jestem mamą 3 dzieci - syn 18 lat i córki 16 i 12 lat. Dzisiejszy test usprawiedliwił 3 dniowe opóźnienie @. Staralismy się 3 lata. Powiedziałam sobie, że jak do 40 się nie uda to już nie będę się starać. kalkulator ciąży wskazuje termin 16 sierpnia. Jestem bardzo szczęśliwa i trzymam za nas wszystkie kciuki.
 
Dziewczyny mam takie pytanie, czy biegunka i mdłości sa normalne w ciąży? Wczoraj na śniadanie zjadłam jajko sadzone z płynnym żółtkiem, moze od tego coś nie tak. Niby czytałam ze płynne żółtko w ciąży nie jest zakazane. Chyba że to po prostu te hormony. Co myślicie, miała którąś z Was podobne objawy?
 
Okuza, gratulacje!
Nam też trochę zeszło, łącznie ok. 1,5 roku.

Androsia, nie wiem czy to nie za wcześnie na kartę ciąży. Wydaje mi się, że w ciąży z córką kartę miałam zalożoną ok 10 tyg. Pewnie to kwestia podejscia lekarza.
 
reklama
Witam serdecznie. Mam na imię Dorota i 2 tyg temu skonczyłam 40 lat. Jestem mamą 3 dzieci - syn 18 lat i córki 16 i 12 lat. Dzisiejszy test usprawiedliwił 3 dniowe opóźnienie @. Staralismy się 3 lata. Powiedziałam sobie, że jak do 40 się nie uda to już nie będę się starać. kalkulator ciąży wskazuje termin 16 sierpnia. Jestem bardzo szczęśliwa i trzymam za nas wszystkie kciuki.
Witaj, gratulacje [emoji323] ja mam na imię Agnieszka, a poza tym podobna sytuacja jak Twoja. 40 skończona 22 listopada, trzy córki - 14,13 i 10 lat i pozytywny test ciążowy [emoji3]. Mnie z kalkulatora wychodzi termin na 9 sierpnia. Pozdrawiam i życzę spokojnej i nudnej ciąży[emoji3]

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry