reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny dzisjaj zaczęłam 30 tydzień ciąży , i moja malutka waży 1300g . Jest bardzo ruchliwa . Termin mi się zmienił na 8 marca
Rosną nasze pociechy... Ja miałam wstępny termin też na 8 marca teraz mam na 27 lutego. Moja mała kruszynka w 28 tyg ważyła 1.300 ale lekarz nie był zadowolony ze tak dużo.
 
Jak wasze nastroje przed świętami Bożego Narodzenia? Ja mam dziś okropny wstałam i od rana łzy pierwszy raz tak mam w okresie ciąży, ale zaraz zabieram się do gotowania i nie będę o tym myśleć :p
 
U mnie jest tak sobie. Moi rodzice się rozwodzą i to będą pierwsze święta gdzie wigilię będziemy spędzać tylko u teściów. Tak co roku chodziliśmy tu i tu bo rodzice i teściowie mieszkają na jednym osiedlu. Ja się wzięłam za makowce.
 
Hej dziewczyny, ile przytyłyście do tej pory?
Jestem w 31 tyg i zgubiłam już jakoś 22kg :/ Na początku ciazy bardzo dużo przytyłam ponieważ miałam niedowage no i rzuciłam papierosy. Boję się że do końca ciąży dobije do 30kg...
 
U mnie jest tak sobie. Moi rodzice się rozwodzą i to będą pierwsze święta gdzie wigilię będziemy spędzać tylko u teściów. Tak co roku chodziliśmy tu i tu bo rodzice i teściowie mieszkają na jednym osiedlu. Ja się wzięłam za makowce.
Przykro mi jakoś to będzie. Właśnie tego nie lubię w świętach jak już przy naszym stole nie ma tych osób które tak bardzo kochamy i do jeszcze przez to że życie tak się pokrzyzowalo. Na pocieszenie pomysl że za rok już będzie z wami wasza kruszynka i święta napewno będą o wiele radośniejsze od tych.
 
reklama
Do góry