reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

To fajnie że na taką trafiłaś.
Ja tylko raz poszłam prosić o badania to koleś mi odmówił i powiedział żeby gin mi dał i nawet notatkę zrobił w mojej karcie ze prowadzę ciąże prywatnie A do niego poszłam po badania.... duren!

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
No właśnie takie jest ryzyko z tymi lekarzami. Ciężko się nawet w takiej sytuacji kłócić, bo to kwestia ich dobrej lub złej woli. Z tego co się orientuję, to przychodnie mają wydzielone jakieś budżety na badania i oczywiście zawsze budżet jest za mały. Ot, taka profilaktyka w naszym pięknym kraju. Ciągle mam w głowie, że mogliśmy z mężem wyjechać i mieć to wszystko w tyłku. A w ciąży to ta myśl już w ogóle mnie nie opuszcza, bo jak widzę, co się dzieje ze szkołami, to też jakaś kpina...
W końcu mój brzuch zaczął wyglądać jak ciążowy, a nie spożywczy, więc mogę się pochwalić. Matko, nie mogę uwierzyć, że to już 23 tygodnie... Mam wrażenie, że dopiero co się dowiedziałam o ciąży [emoji4]

1516047683-99cdb9369a2aaa70-aaaaaa.jpeg


oar8csqvs6nvv45k.png
Wow, super! :) Ładny brzusio! [emoji1] Jak się czujesz?

Mi za to początek się wlecze. Cały czas jestem padnięta. Dziś od 10 do 14 popracowałam, bo musiałam, a potem się położyłam na chwilę, obiad o 15, i od 15:30 do 19 spałam :/

Czekam na środę, mam wizytę u gina, mam nadzieję, że z pyrką wszystko ok. Na sierpniówkach już kilka poronień było :(

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
No właśnie takie jest ryzyko z tymi lekarzami. Ciężko się nawet w takiej sytuacji kłócić, bo to kwestia ich dobrej lub złej woli. Z tego co się orientuję, to przychodnie mają wydzielone jakieś budżety na badania i oczywiście zawsze budżet jest za mały. Ot, taka profilaktyka w naszym pięknym kraju. Ciągle mam w głowie, że mogliśmy z mężem wyjechać i mieć to wszystko w tyłku. A w ciąży to ta myśl już w ogóle mnie nie opuszcza, bo jak widzę, co się dzieje ze szkołami, to też jakaś kpina...

Wow, super! :) Ładny brzusio! [emoji1] Jak się czujesz?

Mi za to początek się wlecze. Cały czas jestem padnięta. Dziś od 10 do 14 popracowałam, bo musiałam, a potem się położyłam na chwilę, obiad o 15, i od 15:30 do 19 spałam :/

Czekam na środę, mam wizytę u gina, mam nadzieję, że z pyrką wszystko ok. Na sierpniówkach już kilka poronień było :(

8une3e3kck8m6mea.png
Teraz już czuję się super [emoji4] początek był trudny, a teraz to mogę góry przenosić [emoji6] mała kopie na całego, raz od przodu, raz od tyłu, raz od dołu, aż cała szyjkę mam obkopaną [emoji16] dziwne uczucie.

Co do poronień, to nie ma co o tym myśleć. Będzie dobrze. Na majówkach jest teraz dziewczyna, która już jest w szpitalu, bo jej wody się sączą... Biedna musi tam być do porodu, czyli wg lekarzy do 32 tygodnia max. I jeszcze ci lekarze mają takie dziwne podejście i ją straszą. Całe szczęście dziewczyna myśli pozytywnie i jest dobrze nastawiona


oar8csqvs6nvv45k.png
 
Mimi, to faktycznie trafiłaś na idiotę, a i widać, że ja w takim razie powinnam się trzymać swojej.

Paula, fajnie, że się odzywasz, śliczny brzuszek!

Colorado, trzymam kciuki za Ciebie i za Pyrkę na wizycie. Trzeba myśleć pozytywnie [emoji8]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak z innej beczki, Blair mi się przypomniała. Mam nadzieję, że macierzyństwo ją wciągnęło :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szafirek jak się czujecie?
Dziękuję, lepiej :)
Po ktg jestem kolejnym i skurcze się wyciszają. Są, ale mniejsze i nieregularne więc leżenie i leki dają radę :)

Ka trzymam kciuki za owocne starania :D pamiętaj- po wszystkim nogi w górę :D!!

Paula cudny brzusio już :)
Ja jestem jak taki wielorybek ostatnio, a gramole się niesamowicie, zanim wyruszę do toalety na 145 siusiu to mój mąż zdąży pójść i wrócić i się śmieje ze mnie, że zachciało mu się siusiu dopiero jak wstałam, ale wiedział, że zdąży :D świnka z niego ! :p

31+4.jpg
 

Załączniki

  • 31+4.jpg
    31+4.jpg
    551,8 KB · Wyświetleń: 318
Co do lekarzy, którzy leczyli moją tarczycę.. Od dwóch usłyszałam, że ja nigdy nie będę mieć dzieci z moimi wynikami i wagą..
Czy mieli rację? Dowód na załączonym wyżej zdjęciu, że nie! :)
 
Szafirek jaki piękny brzuszek! [emoji173]
Od którego tygodnia kochane zobaczyłyście zmiane w waszych brzuszkach? Kiedy zaczęło być widać?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szafirek, dziękuję [emoji8] cieszę się, że u Was wszystko ok. Wyglądasz pięknie!!!

Nagini, też się pochwal :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry