reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziękuję, lepiej :)
Po ktg jestem kolejnym i skurcze się wyciszają. Są, ale mniejsze i nieregularne więc leżenie i leki dają radę :)

Ka trzymam kciuki za owocne starania :D pamiętaj- po wszystkim nogi w górę :D!!

Paula cudny brzusio już :)
Ja jestem jak taki wielorybek ostatnio, a gramole się niesamowicie, zanim wyruszę do toalety na 145 siusiu to mój mąż zdąży pójść i wrócić i się śmieje ze mnie, że zachciało mu się siusiu dopiero jak wstałam, ale wiedział, że zdąży :D świnka z niego ! [emoji14]

Zobacz załącznik 835566
Ślicznie ;)

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Matko jak u nas zimno....
Byłam dziś po zaświadczenie do becikowego. Mam nadzieję ze uda mi się złożyć wniosek w tym tygodniu.
Ja chyba dostałam wreszcie kolejnego okresu i jeśli do wieczora nie okaże się ze to plamienie to zaczynam przygodę z tabletkami

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Szafirek, super wieści! Cudny brzunio! [emoji173]

Bardzo cieszę się, że macie się lepiej :)

Mi akurat żaden lekarz nie mówił takich rzeczy :/ ale niektórzy kulturalnie zalecali wstrzymanie się, chyba aż będę ważyć 45kg i doznam cudownego ozdrowienia [emoji16]

Ale jesteś dowodem na błędność ich teorii ! [emoji4]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Super brzuszki dziewczyny:)

Ja mam rodzinną calkiem fajną babeczkę, daje skierowania bez problemu.
Sklonuj ją i rozdziel do każdej przychodni po dwie sztuki! [emoji16]

Kurde, ja dzisiaj 10 tc zaczynam [emoji32]
Jutro o 12 wizyta u lekarza, trzymajcie kciuki :)

Mam nadzieję, że jak zobaczę wyniki krzywej, to nie spadnę z krzesła [emoji22]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Sklonuj ją i rozdziel do każdej przychodni po dwie sztuki! [emoji16]

Kurde, ja dzisiaj 10 tc zaczynam [emoji32]
Jutro o 12 wizyta u lekarza, trzymajcie kciuki :)

Mam nadzieję, że jak zobaczę wyniki krzywej, to nie spadnę z krzesła [emoji22]

8une3e3kck8m6mea.png
Colorado powodzenia na wizycie. Ja mam jutro na 8 prenatalne :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
@kattaya - nic dziwnego. Do mojego lekarza rodzinnego nie ma kolejek, terminy ma tak poustalane, że w zasadzie przychodzisz, a on czeka na Ciebie [emoji16] plus za dostępność i nie szalenie z antybiotykami (!), minus za wszystko inne [emoji16]

@swing88 - dam znać, nawet jak spadnę z krzesła [emoji16]

@nagini84 - trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Jak samopoczucie?

Dziś cieszyłam się o 12, ze chyba zmęczenie mnie opusciło, ale o 14 mnie znowu jak obuchem w łeb walnęło [emoji32] śpię tyle co koty! A sterta do prasowania dalej rośnie, i choinka nie chce sama się rozebrać... [emoji21]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry