reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Jestem po prenatalnych, wg USG ryzyko wad genetycznych niskie, wyniki pappa dostanę za 2tygodnie. Na 80 procent jest to dziewczynka :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Colorado Nagini powodzenia na wizytach :)
Ka trzymam kciuki za wyniki !
Śliczne brzuszki macie już Paula i Szafirek :)
Kasia nabiału Kacper jadł bardzo dużo a danonki kupowałam hurtowo do tego on mi bardzo szybko rósł i miał do 2 lat anemie a na roczek kupowałam mu już ubranka na 92-98.Zobaczymy jak z Michasiem będzie ,bo ostatnio kupiłam mu mleko z kleikiem ryżowym ,bo zwykłego już nie chciał a to widze ,że mało ale je .Bardziej niż jego zupki smakuje mu nasze jedzenie i wcinał wczoraj kurczaka [emoji14] A wczoraj Kacper mu puścił
tą piosenkę i juz mam dość [emoji14] Chodze po domu i śpiewam" bańke łap bańke łap" [emoji14] Mógłby już ten mój mąż z Norwegii wrócić ,bo muszę codziennie wstawać o 6 ,żeby młodego wyszykować do szkoły i przez to Michaś też wstaje o 6.
Mój też lubi gummi misia hehe

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
My byliśmy dziś na pobraniu krwi ale nie poleciala :/
Chce zrobić małemu morfologie i badanie w kierunku skazy bialkowej.
Jutro będzie kolejna próba.
Na buzi nadal uczulenie. Nic nie schodzi.
W aptece wyczailam taki krem. Może on coś pomoże
1516189163-56fcbdc61c74dc36-aaaaaa.jpeg


f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Nagini, gratulacje!

Mimi, chyba dużo dzieci nie toleruje mleka, więc to może być to. Mam nadzieję, że jutro się uda.

Ja dziś po badaniu, jutro wyniki, ewentualnie insulina w piątek.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melduję się i ja po wizycie.

Z Pyrką wszystko ok, ma 21 mm, serducho bije 153/min, na usg wszystko ok.

Moje wyniki nienajgorsze. Krzywa ok ale dziwna.

Na czczo 95 (przed ciążą zwykle miałam poniżej 90)
Po 1h 141
Po 2h 144

Mocz muszę powtórzyć bo bakterie mi wyszły, ale ponoć najprawdopodobniej zanieczyszczenie, bo wszystko inne w miarę ok.

No i w końcu wiem jaką mam grupę krwi [emoji16]

A z dobrych wiadomości to jeszcze ludzie, którzy brali w niedziele od nas kicię małą dziś dzwonią i pytają, czy jej braciszka mogą jeszcze przygarnąć [emoji173]

Lepszego dnia nie mogłam wymyślić [emoji4]

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Nagini gratuluję! Oby dalej było wszystko do znudzenia książkowo :) ja prenatalne mam 7.02.

Mimi, to Twój krem! Masz swoją markę? [emoji16]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Do góry