reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

dziewczyny odnosnie podwyzki zeby zatrzymac pracownice bo ktoras pytala a teraz dopiero doczytalam wiec tak zapytalam jakie warunki dstala w tej nowej pracy:
2000 na reke + premia
nie pracuje w sb
i w tyg moze przychodzic na ktora chce
wiec:
mowie jej moge rowniez zaproponowac ci 2000 bo wiem ze zarobisz na to ale nie moge sie zgodzic na warunki takiej pracy poniewaz zaden pracodawca nie bierze pracownika nie daje mu tyle hajsu za przychodzenie kiedy chce no hellloooo ja nie wiem czy ona naprawde w to wierzy dzis jak emocje troche ostygly mysle a h..j z nia skoro jest taka nielojalna po co mi taki pracownik ja bylam uczciwa i nie oszukalam nigdy nikogo a mysle dlugo tam nie popracuje do dnia pierwszej wyplaty zreszta uwazam ze 1700 zl czy 2000 zl to naprawde duzo za siedzenie za lada i doradzanie paniom 7 godz dziennie a jak nie ma ruchu ta na necie czy fb sobie siedzi no ale nie bede wlazic do tylka komus kto nie ceni sobie pracy
Ech, no faktycznie, przychodzenie o której się chcę to dość nieczysty warunek. Wiadomo, ze pracować w butiku tak się nie da, ale trudno z głupim polemizować.
Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć lepszego pracownika.
 
reklama
Ciekawe, co mi wyjdzie ;)
Babcia dawała kiedyś białego sera...

0d1yrjjgtd95fou3.png
Z białym i serem tez są dobre, można zrobić tego ciasto tez takie oponki jak pączki tyle że już bez nadzienia ;-)
 
Na fb jest grupa tajna czerwcowe i lipcowe mamy 2018, też są fajne dziewczyny, oczywiście nie tak fajne jak Wy :p ale na fb jest wszystko bardziej widoczne.
 
Czytałam :) "ciąża - poradnik dla rodziców" i " abc ciąży i porodu "

p19u3e3kpcxq7v2m.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
No właśnie. Nerkowce pyszne, ale za drogie. Dasz przepis w wątku kulinarnym? Próbowałam robić różne pasty ze słonecznika i żadna mnie nie przekonała.
Słonecznik ;)
(nerkowce bardziej smakują jak ser, ale z czosnkiem, cebulą, ogórkiem i przyprawami i tak praktycznie nie do odróżnienia, a słonecznik kosztuje średnio 8-9x mniej ;))

Od tofu w ciąży mnie coś odrzuciło, przynajmniej na początku...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Dziewczyny dzis to zaszalalyscie z tymi wpisami, nie moglam nadrobic. Jest 14.00, a ja dopiero ide sie myc ;-)

Dzis glowa jeszcze boli, ale juz duzo mniej. Dolek nadal jest, ale na razie chyba tak juz bedzie. Czekam na wyjazd z utesknieniem.

Nie wiem co sie stalo, ale cos mi sie zepsulo w aplikacji. Nie moge odpowiadac na wiadomosci abi ich polubic :-/ Kiepsko troche, bo juz sie przyzwyczailam do apki i troche mi ciezko na stronce.

Dołek? Coś się stało? Czy takie ogólne samopoczucie kiepskie?
 
No właśnie. Nerkowce pyszne, ale za drogie. Dasz przepis w wątku kulinarnym? Próbowałam robić różne pasty ze słonecznika i żadna mnie nie przekonała.
Wrzucę, wrzucę ;)
Tam też ;)

Szklanka namoczonego (i wypłukanego) słonecznika, sok z cytryny (do smaku, ja dałam z trochę więcej niż pół cytryny, ale jak kto lubi), i dodatki
Tym razem 2 ząbki czosnku, suszona pietruszka, 1/4 niedużej cebuli (dość szybko staje się mocno cebulowe), sól, woda, żeby się dało zblendować, ja dałam sok z ogórka do blendowania, a potem dodałam "resztę" z potartego na grubej tarce ogórka (tzn potarłam ogórka, sok wycisnęłam od razu przed blendowaniem, a ogórka dodałam na końcu, żeby był potarty a nie zblendowany), poza ogórkiem dokładnie zblendować, dodać ogórka, doprawić solą, pieprzem i czym kto lubi ;)
Brakowało mi jeszcze świeżego koperku, ale nie miałam... Lubię też z rzodkiewką, ale o tej porze roku nie ma szans na sensowną rzodkiewkę :(

Ogólnie poza slonecznikiem i cytryną co kto lubi ;)
Przepis wzorowany na vegenerat-biegowy.pl :)

Link do: TWAROŻEK
Tu jest z migdałów, że słonecznika był w książce :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Do góry