reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Oczywiście że inhalacje bezpieczniejsze. Sama miałam na początku byłam na sterydach do inhalacji na zapalenie krtani... Wogole same inhalacje z soli już dużo robią.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Dokładnie. Nawet mama ginekolog radzi inhalacje tylko żeby nie dodawać olejków na bazie alkoholu. Tak mi jej szkoda, biedna się męczy i wierzy ślebo internistom zamiast poradzić się ginekologa...
 
reklama
Co porabiacie dzisiaj dziewczyny? :) Ja szykuję się na wyjście, gdyż pan przyszły mąż zaprosił mnie na randkę. ;)
 
Dziewczyny pomóżcie bo ja zaraz w psychiatryku wyląduję. A więc ostatni okres miałam 4 stycznia, cykle mam regularne 30 dni. Spodziewana @ miała przyjść 3 lutego,ale do dzisiaj jej nie ma. 28 i 29 stycznia miałam leciutkie plamienia widoczne tylko na papierze, ja je porównałam do koloru budyniu malinowego. Od terminu spodziewanej @ robiłam testy co drugi dzień, wszystkie negatywne. Wczoraj już z nerwów zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. Nie mam możliwości jechać na bete, a wizyte u gina mam dopiero za dwa tygodnie. Co według was może to wszystko oznaczać bo ja już nie mam sił
 
Dziewczyny pomóżcie bo ja zaraz w psychiatryku wyląduję. A więc ostatni okres miałam 4 stycznia, cykle mam regularne 30 dni. Spodziewana @ miała przyjść 3 lutego,ale do dzisiaj jej nie ma. 28 i 29 stycznia miałam leciutkie plamienia widoczne tylko na papierze, ja je porównałam do koloru budyniu malinowego. Od terminu spodziewanej @ robiłam testy co drugi dzień, wszystkie negatywne. Wczoraj już z nerwów zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. Nie mam możliwości jechać na bete, a wizyte u gina mam dopiero za dwa tygodnie. Co według was może to wszystko oznaczać bo ja już nie mam sił

Że owulacja dopiero będzie, albo była trochę później niż zwykle i jeszcze za wcześnie na test. Kiedy robiłaś ostatni ciążowy?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Migdalove nie martw się wszystko będzie ok :) ja już zrobiłam cztery testy. Dwa takie same pozytywne. A drugie takie tanie jeden pozytywny a drugi negatywny. Termin okresu mam dzisiaj, ale nie ma go. Jedyne objawy to lepszy apetyt,sennosc. Piersi tylko lekko tkliwe.
 
Migdalove udanej randki :)

Zaopatrzylam się dziś w wiesiolka na śluz + winko i orzechy na pogrubienie endometrium, mam zdecydowanie zbyt cienkie ma zagniezdzenie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie bo ja zaraz w psychiatryku wyląduję. A więc ostatni okres miałam 4 stycznia, cykle mam regularne 30 dni. Spodziewana @ miała przyjść 3 lutego,ale do dzisiaj jej nie ma. 28 i 29 stycznia miałam leciutkie plamienia widoczne tylko na papierze, ja je porównałam do koloru budyniu malinowego. Od terminu spodziewanej @ robiłam testy co drugi dzień, wszystkie negatywne. Wczoraj już z nerwów zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. Nie mam możliwości jechać na bete, a wizyte u gina mam dopiero za dwa tygodnie. Co według was może to wszystko oznaczać bo ja już nie mam sił
Jak podejrzewałam u ciebie ciąże a w zasadzie chciałam sprawdzić czy się już udało byłam bardzo niecierpliwa był to 21 dzień cyklu bodajże a ja nie miałam już w domu żadnych testów ciążowych jedynie została mi masa testów owulacyjnych to zrobiłam właśnie taki test od razu wyszły dwie kreski wiedziałam że owulacji na pewno nie mam więc zrobiłam następnego dnia test ciążowy i faktycznie pojawił się mały cień więc nie chcę żebyś się niepotrzebnie nakręcała ale jest szansa że jesteś w ciąży wcześniejsze testy mogły nie być na tyle czułe żeby ci to pokazać

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Do góry