reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Fajnie wzory ,przypielam sobie do ekranu i jak będę kupować to może tez z tej stronku jeszcze obejrze dokładniej, dziękuje ;)
Ja chyba wezmą 100/135 nawet jak teraz dziecko będzie mali spalo pod kolderka to przyda się na zas

w sumie tez tak sobie mysle ze jak ma posluzyc to juz na dluzej
 
reklama
@Agatka29 wiesz ile bedziesz placic za pessar?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
chce zamowic ten komplet Link do: Komplet Family Forest Marsielle Decor bardzo podobaja mi sie kolory nie planuje baldachimu ani ochraniaczy cena w miare dobra polska produkcja

tylko zastanawia mnie ten wymiar 70/100 cm

pozniej mozna wybrac 100/135 cm
jak myslicie doradzcie cos
Ja mam 100×135 dla syna. Jest dość duża dla takiego malucha. A z drugiej strony z tej mniejszej może szybko wyrosnąć, bo latem myślę, że wystarczy kocyk. Sama nie wiem dużo zależy od dziecka. Mój syn jest zimnolubny i śpi albo pod kocykiem albo bez niczego.

74di4z17irk6mbgl.png

nzjdskjo26st1wtg.png
 
chce zamowic ten komplet Link do: Komplet Family Forest Marsielle Decor bardzo podobaja mi sie kolory nie planuje baldachimu ani ochraniaczy cena w miare dobra polska produkcja

tylko zastanawia mnie ten wymiar 70/100 cm

pozniej mozna wybrac 100/135 cm
jak myslicie doradzcie cos
Ja mialam dla corki wlasnie ten pierwszy rozmiar. Zaczelam go urzywac po roku. Jak sie przeniosla do wiekszego lozka to zmienialm na ten drugi rozmiar i ma go do dzis[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Ja mialam dla corki wlasnie ten pierwszy rozmiar. Zaczelam go urzywac po roku. Jak sie przeniosla do wiekszego lozka to zmienialm na ten drugi rozmiar i ma go do dzis[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


powiedz mi a po roku go dopieor zaczelas uyżywac bo byl za wielki do lozeczka ???
 
Właśnie ja też planuje zakupić śpiworek.. naczytałam się trochę o tym bezpieczeństwie i chyba tak zrobię, choć te wszystkie pościele i ochraniacze mają takie piękne wzory i ładnie to wygląda :rolleyes:
No ja to samo, ta śmierć łóżeczkowa mnie przeraża, dlatego wszelakie ochraniacze, kołderki poduszeczki nie będą dla mnie. Ja planuję tylko prześcieradło, śpiworek i szumisia...to jedyne co oprócz dziecka będzie w łóżeczku :)
 
reklama
Ja mam 100×135 dla syna. Jest dość duża dla takiego malucha. A z drugiej strony z tej mniejszej może szybko wyrosnąć, bo latem myślę, że wystarczy kocyk. Sama nie wiem dużo zależy od dziecka. Mój syn jest zimnolubny i śpi albo pod kocykiem albo bez niczego.

74di4z17irk6mbgl.png

nzjdskjo26st1wtg.png
Też planuje że na początek starczy pieluszka np. flanelowa albo kocyk :) ewentualnie rozłożony rożek :)
 
Do góry