reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC, CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA??

Przepraszam bardzo czy jest może na tym forum kardiolog, bo zaraz Szanowny Autor za zawał zejdzie:eek:
No tak przerazajacego postu jeszcze nie widziałam:oo:
Jak będziecie wspolzyc zgodnie z internetowym kalendarzykiem, to za jakiś czas za 9 miesięcy trzeba będzie Cię reanimowac:szok:
Kolejna rzecz stosunek przerywany to nie forma antykoncepcji;)
Jeżeli spóźnia jej się @ to być może albo dzięki Twojej panice:o albo przez to, że owulacja się przesunelao_O.
Możecie zrobić test, ale wątpię żeby była w ciąży:confused:

Więcej rozwagi, jeżeli nie chcecie być jeszcze rodzicami. Czasami za chwilę uniesienia trzeba "słono" zapłacić.
Oczywiście w Waszym przypadku.:sorry2:
 
reklama
No jest... Ja obecnie jestem w ciąży w którą zaszłam w 7 dniu cyklu :-p (a w środku cyklu jakoś zajść nie mogłam;-) ;)) pomijam fakt, że plemniki też trochę żyją... Kalendarzyk to ruletka. Ale każdy gra w to co lubi:-p Serio, nie wierzcie w takie metody. A póki co zróbcie test i nie będzie wątpliwości, miesiączka też się może spóźnić bez szczególnego powodu.
Ja też w 7 dniu a kto mieszka u Ciebie w brzuszku ?
 
Skoro okres sp
Witam wszystkich mam bardzo ważne pytanie otóż 1 stycznia kochałem się ze swoją partnerką bez zabezpieczenia oczywiście z finiszem na zewnątrz , 4 stycznia miała mieć owulacje a z kad to wiem z tad że ma aplikacje dziennik w telefonie od 2 lat conajmniej, nastepnie kochalismy sie 13 stycznia także bez zabezpieczenia i również z finiszem na zewnątrz okres miała dostać 18 stycznia i tak tez sie stało dostała okres ktory trwał 5 dni jak zawsze te same objawy. Teraz mamy luty Powinna dostać okres w niedzielę 18 lutego dzisiaj jest sroda 3 dzien spóźnienia czy to wgl mozliwe że mogla zajsc w ciążę bo wydaje mi sie to nie logiczne proszę O POMOC JAK NAJSZYBCIEJ ! !
Dobra, a teraz niech Pan ochłonie.. :)
Kiedy ostatni raz uprawialiście seks?
13.01? To jeśli wtedy miałaby być "ta noc", to teraz na pewno by wyszło na teście. Szybciutko do apteki po test ciążowy i zaraz będziecie wiedzieć ;)
 
reklama
Do góry