reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc!

Dołączył(a)
5 Luty 2022
Postów
9
Cześć mam pytanie, ostatni okres miałam 14.01, współżyłam bez zabezpieczenia 21.01. W czwartek czyli 03.02 dostałam krwawienia mniej obfitego niż okres (dziennie zużywam 3,4 podpaski a krew zawiera skrzepy, po nocy potrafi się ze mnie wylać więcej krwi i zabrudzić cała podpaskę a w ciągu dnia jest tego mniej ) przy czym nie mam bólów podbrzuszu jak zawsze w pierwszy dzień okresu tylko lekkie kłucie jakby w jajnikach , a do okresu brakuje mi jeszcze trochę chociaż od listopada od keidy odstawiłam tabletki cykl trwał raz 29 dni raz 32. Poza tym mam zespół policystycznych jajników. Robiłam 2 testy płytkowe ujemne ale wiem że to za wcześnie, wczoraj beta hcg z krwi wyszła <2,3 czy uważacie ze to może być ciąża tylko pospieszylam się z wykonaniem testów? Proszę o pomoc bardzo się boję.
 
reklama
Nie jesteś w ciąży, beta Ci to wykluczyła. przy PCOS jajniki mają prawo Cię kłuć a organizm po anty musi dojść do siebie
 
Nie jesteś w ciąży, beta Ci to wykluczyła. przy PCOS jajniki mają prawo Cię kłuć a organizm po anty musi dojść do siebie
Dziękuję bardzo za odpowiedź, pewnie już sobie wkręcam pewne rzeczy, ale to hcg mnie zaniepokoiło bo zawsze kiedy robiłam to badanie przy spóźniającej się kilka dni miesiączce wychodziło <0,1 a teraz wyszło <2,3 i stąd chyba moje obawy.
 
Dziękuję bardzo za odpowiedź, pewnie już sobie wkręcam pewne rzeczy, ale to hcg mnie zaniepokoiło bo zawsze kiedy robiłam to badanie przy spóźniającej się kilka dni miesiączce wychodziło <0,1 a teraz wyszło <2,3 i stąd chyba moje obawy.
Nie ma znaczenia. Niektóre labo określają <0,1 a inne <2,3. Wynik poniżej 5 czyli <5 oznacza i tak brak ciąży.
 
Do góry