reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Czesc Velvetka :)
U mnie zgaga to norma niestety odkad zaczelam miec problemy trawienne... ale fakt ze na poczatku tak sie nasilila ze myslalam ze bede pluc kwasem. Myslalam ze to po pysznym truskawkowym winie musujacym zanim zrobilam test. Aaaaaah. Ale bym tego winka sie napila, polecam.
 
reklama
Witam, jestem tu nowa, część może mnie znać że starań z zeszłego roku. Staramy się z mężem od lipca i od razu się udało, ale niestety okazała się biochemiczna. Nie miałam zabiegu, bo samo się oczyściło, ale 2 miesiące czekałam na @. Później z każdym cyklem @ przychodziła później, bo zazwyczaj miałam długie i nie regularne miesiączki. W tym cyklu padł rekord. Tydzień temu już był 40dc i wybrałam się na betę, ale z ciąży nici. Zrobiłam jeszcze test ovu, bardziej dla checy iż z nadziei że coś pokaże. Ku mojemu zdziwieniu pokazał wyraźną kreskę. Do śluzu bardzo nie przeciągałam uwagi, bo od miesiąca przyjmuję Ovarin i mnie cały czas zalewa. W sobotę i niedzielę testy już były pozytywne. W poniedziałek poleciałam czym prędzej do mojego Pana dr na monitoring i zobaczyliśmy pecherzyk w prawym jajniku 25mm. Gorzej gdyby był w lewym, bo nie mam jajowodu po ciąży pozamacicznej z przed 5 lat, chociaż jest możliwość przechwycenia jajeczka, ale był w prawym. Po badaniu ginekologicznym dr powiedział, że mam pięknie rozwartą szyjkę i kazał jechać do domu i działać. Dał luteinę którą miałam brać od 3dpo. Więc ściągnęłam męża, wykorzystałam, od dwóch dni biorę luteinę i czekam na efekty. No chyba nie może się nie udać!

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Witam serdecznie.w grupie zawsze razniej.trzymam kciuki
 
Czesc Velvetka :)
U mnie zgaga to norma niestety odkad zaczelam miec problemy trawienne... ale fakt ze na poczatku tak sie nasilila ze myslalam ze bede pluc kwasem. Myslalam ze to po pysznym truskawkowym winie musujacym zanim zrobilam test. Aaaaaah. Ale bym tego winka sie napila, polecam.
Ale jakie?


Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mdlosci jako takich nie mam ale silne bole glowy i slabo mi sie robi -.-
A w rodzinie nikt jeszcze nie wie o ciazy i musze udawac xD
U mnie oprócz mdlosci sa jeszcze uderzenia gorąca .z dziecmi mdlosci u mnie byly pozniej dopiero pod koniec 5 tygodnia lub na poczatku 6 tc.jakos tak.u mnie najblizsi juz wiedzaniewytrzymałabym he he
 
@Blondasek85 W przyszłym tygodniu pójdę i zrobię. Mam takie mieszane odczucia. Z jednej strony jest ciekawość, a z drugiej strach... No ale przecież będzie co ma być... Nie mam na to wpływu ;)

@MatkaPolka85 podziwiam Cię za odwagę, to bardzo szlachetne co chciałaś zrobić. Ja bym chyba nie potrafiła ze względów psychicznych, chyba cały czas myślałabym, że gdzieś tam jest moje dziecko. Wiem to głupie, ono nie byłoby moje, ale jakoś tak dziwnie by mi było. I mimo, że mam mieszane uczucia, co do niektórych kwestii in vitro to z drugiej strony wiem, że dzięki takiej decyzji mogłaś przychylić komuś kawałek nieba:)

@Asieeek Wiem Kochana, że połowa sukcesu to pozytywne nastawienie. Ja jestem mega optymistką. Czasami tylko ogarnia mnie taki lęk, uwielbiam dzieci i boję się, że nigdy nie przytulę własnego. Ale nawet wtedy jakoś to będzie, na szczęście mam męża, który jest jednocześnie moim najlepszym przyjacielem i nie takie rzeczy razem przeżyliśmy przez te 15 lat razem. Zresztą jest jeszcze opcja adopcji:) a co do wieku, to ciągle nie mogę uwierzyć, jak pisze te cyfry, że to mój wiek ;) :p czuje się na 18:D:p

@Kasienka3b nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś było 1 dzień wstecz i jeden do przodu, no ale pewnie święta zmieniają też trochę postać rzeczy, a akurat wtedy wypadają...

@flor87 ja instynkt czułam odkąd pamiętam, ale to chyba mój charakter sprawił, że nie zdecydowałam się wcześniej. Lubie mieć wszystko zaplanowane, no i przeplanowalam...Teraz często z mężem załujemy, że nie zaliczyliśmy tzw, "wpadki". Chociaż u nas nigdy by to wpadkną nie było bo zawsze kochaliśmy się jak wariaty i od zawsze chcieliśmy mieć dzieci.

@Wiktorka88 O zrobię, zrobie;) mam nadzieję że u mnie też wyjdzie dobry wynik:) chociaż realnie patrząc w kwestii zdrowia jest u mnie tak, że czego się nie dotknę to coś nie tak.... ;)

@kari21 super sprawa ten sprzęt od tetna:) dobrze, że to cię uspokaja i wcale się nie dziwię. Wypoczywaj ile się da, trzymam kciuki! Będzie dobrze:)

@Niespełniona wg mnie powinnaś zrobić minimum: tsh, FT3, ft4, anty TPO, anty Tg. To też zależy od lekarza. Ja kiedyś chodziłam do takiego, którego obchodziło tylko TSH, ale jeśli trafisz na takiego to wiej i nie trać czasu, bo wtedy to nie lekarz tylko konował;)

@nata$za88 też znam przypadki późnego macierzyństwa i wiem, że 32 lata to nie wyrok;) ale te kobiety, które znam nie miały tak pokreconej sytuacji zdrowotnej jak ja. Mnie martwi moje zestawienie zdrowie +wiek;) ale ja z tych co łatwo się nie poddaje;) dzięki za słowa otuchy, każdy taki przypadek, tak czy siak napawa mnie optymizmem:)
Dzięki za info. Mam skierowanie juz na te badanka w przyszłym tyg. je zrobie a 10 wizyta u endo. Może to mi da jakąś nadzieje.
 
Witam się w 12 dc
póki co nic nie czuję żeby clo coś działało :/
A tak po za tym synuś zajmuje cały mój czas wolny od pracy ;)
Aa i chciałam aktualizować swoje dane ale już mnie nie ma w pierwszym poście :(
 
Witam się w 12 dc
póki co nic nie czuję żeby clo coś działało :/
A tak po za tym synuś zajmuje cały mój czas wolny od pracy ;)
Aa i chciałam aktualizować swoje dane ale już mnie nie ma w pierwszym poście :(
W jakich dniach bierzesz Clo i który to cykl ze wspomagaczem??
 
reklama
Do góry