reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Witam, jestem tu nowa, część może mnie znać że starań z zeszłego roku. Staramy się z mężem od lipca i od razu się udało, ale niestety okazała się biochemiczna. Nie miałam zabiegu, bo samo się oczyściło, ale 2 miesiące czekałam na @. Później z każdym cyklem @ przychodziła później, bo zazwyczaj miałam długie i nie regularne miesiączki. W tym cyklu padł rekord. Tydzień temu już był 40dc i wybrałam się na betę, ale z ciąży nici. Zrobiłam jeszcze test ovu, bardziej dla checy iż z nadziei że coś pokaże. Ku mojemu zdziwieniu pokazał wyraźną kreskę. Do śluzu bardzo nie przeciągałam uwagi, bo od miesiąca przyjmuję Ovarin i mnie cały czas zalewa. W sobotę i niedzielę testy już były pozytywne. W poniedziałek poleciałam czym prędzej do mojego Pana dr na monitoring i zobaczyliśmy pecherzyk w prawym jajniku 25mm. Gorzej gdyby był w lewym, bo nie mam jajowodu po ciąży pozamacicznej z przed 5 lat, chociaż jest możliwość przechwycenia jajeczka, ale był w prawym. Po badaniu ginekologicznym dr powiedział, że mam pięknie rozwartą szyjkę i kazał jechać do domu i działać. Dał luteinę którą miałam brać od 3dpo. Więc ściągnęłam męża, wykorzystałam, od dwóch dni biorę luteinę i czekam na efekty. No chyba nie może się nie udać!

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam termin @ na niedzielę..
Ale dziś się fatalnie czuje. Brzuch i głowa boli. Choć w.duchu się modlę żeby ta wredota nie przyszła! :-) :)
 
Jakie plany na weekend? My dzisiaj jedziemy na koncert. :)

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]

Na jaki koncert jedziecie? :cool2:
 
Ja z koleżankami z pracy idziemy po pracy na zaległe wyjście z okazji Dnia kobiet. Jakiś deser lodowy mamy w planach :)
 
reklama
Witam nową koleżankę :-) ja wróciłam z pracy i odpoczywam teraz. Ale chyba przeziębilam sobie pęcherz bo mnie pobolewa i często musze chodzić do toalety i mam takie uczucie mokrosci przez co ciągle mam wrażenie że @ przyszła. ...
 
Do góry