reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - przygotowania do imprezki

Ślimaka można kupić w quelle - quelle.pl -> w wyszukiwaniu wpiać ślimak i jako jeden z kilku wyników pojawia się ślimak na biegunach :-) Ślimak nie jest najtańszy ale tak mi się spodobał że nie mogłąm odpuscic ;-) 249 zł + koszt przesyłki. Łącznie z tego co pamiętam wyszło coś ok 260 zł
 
reklama
Ślimaka można kupić w quelle - quelle.pl -> w wyszukiwaniu wpiać ślimak i jako jeden z kilku wyników pojawia się ślimak na biegunach :-) Ślimak nie jest najtańszy ale tak mi się spodobał że nie mogłąm odpuscic ;-) 249 zł + koszt przesyłki. Łącznie z tego co pamiętam wyszło coś ok 260 zł

Dzięki Ines, jak tylko będziesz miała go na żywo poprosze zdjątka Mariczki i jak jej się podoba huśtanko. Ja też się w nim zakochałam,szkoda że nie można zobaczyc na żywca. No i nie wiem,co mój synek na to (no chyba że ja go będe używać ;)
 
Milkshake masz rację co do rowerku, że w zime to nie za bardzo mozna jeździć, ale ja mam duże pzrzestrzenie w domku także będe Kube z nim oswajać, a na wiosnę będzie jak znalazł, bo rowerek jest w sumie od 18 miesięcy... a wiesz teraz troche kasy Kuba dostanie to chciałabym już w coś zainwestować, bo tak to się rozejdzie na pierdoły...
 
Dziewczynki i jak tam przygotowania??

U Nas zaczyna sie tydzien biegania ... imprezka bedzie 6 października ... tort juz mamy zamówiony ... bedzie cały biały w ksztakcie prostokątu a na górze tak jakby peiterko z jedynką w kolorze niebieskim + napis Roczek Dawidka oraz przystrojenie - tutaj zdaje sie na pomysł ciastkarza ;-) - jakos mnie tak naszlo i odeszłam od trampka ... wymysliłam i poleciałam zamówić :-)

Prezent tez juz kupilismy ... wczoraj ... Dawid sam sobie wybrał ... ale dostanie dopiero w urodziny ;-)

A tak poza tym impreza bedzie u moich rodziców ... mamy do dyspozycji ogród + cały domek :-D ... podobno ma byc ciepło na poczatku października wiec moze i grill nam wypali :-)
 
Moniu a takie coś ;-)

27528687_1.jpg


to gra, spiewa, mówi, swieci, kręci się ... ale najważniejsze ze gra i spiewa i mozna przy tym tanczyc ... w ten sposb własnie sobie to Dawidek wybrał ... zaczał tanczyc :-)
 

ale słodziakowy motylek :-)

My chcielismy kupic Dawidkowi pieska edukacyjnego takiego co jak mu sie nacisnie cos to mówi, spiewa itd ;-) ... ale On nawet na niego spojrzec nie chciał :szok: ... a taki fajny jest :-D- pewnie ja bym sie nic wiecej bawiła :-D ... a to jak dorwał to coś wyżej;-) puscic nie chciał ... wiec nam nie pozostało nic innego jak zabrac ze soba ;-):-)
 
Moniqa w tym piesku to ja się kocham już od dawna i nie umiem nikogo namówić na jego kupno;-), a ten zegar grający Emilka ma i teraz własnie się go zaczeła bać nie wiem czemu ale jest fajny poza barankiem który mnie wkurza.

Mała-Mi motylek jest cudny :tak:
a Tatuś Emilce przysłał na 11 miesięcznicę taką lalę
Buy Talking Fifi Scented Doll. at Argos.co.uk - Your Online Shop for Clearance Pre-school toys.
lala rozmawia i pachnie a takiej radości jeszcze u mojej córci nie widziałam - przytulała lale - robiła moja moja i tak piszczała że aż jej łezki wyszły
 
reklama
Moniu a takie coś ;-)

27528687_1.jpg


to gra, spiewa, mówi, swieci, kręci się ... ale najważniejsze ze gra i spiewa i mozna przy tym tanczyc ... w ten sposb własnie sobie to Dawidek wybrał ... zaczał tanczyc :-)

Monia...Amelka ma identyczną zabawke :tak:...na początku nie zwracała na nią zbytniej uwagi ale teraz bardzo lubi ten zegar i bije brawo jak zaczyna śpiewać...a cieszy sie przy tym strasznie...:-):-):-) Pogratuluj Dawidkowi gustu ;-):tak:

Renik...piosenka o baranku jest faktycznie ciekawa ;-):-)...nie mówiąc już o krówce na księżycu...ale szczerze Ci powiem że razem z tym zegarem spiewam Amelce :cool2::dry:...czasami na spcerze też wyskakuje z piosenką o owieczce piesku ewentulanie małpce czy myszce :baffled::eek::-):laugh2:
 
Do góry