reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

Słyszałam że teraz wielki powrót imion z lat 90 (bo w sumie te roczniki teraz weszły w taki czas dzieci) i są właśnie Karolinki, Paulinki, Natalie, Patryki, Artury, Kamile strasznie popularne. Ja co prawda 92 ale nie mam aż takiego sentymentu do tych imion :D

3jgxikgnv87dhgfb.png
 
reklama
U Nas jeśli chodzi o
- chłopców to: Ignacy i Stanisław
- dziewczynki: Amelia, Sara, Antonina, Kornelia, Kaja

Może czytając Wasze jakoś Nas olśni :D
 
Ja mam syna Maksymiliana, teraz jak bedzie chlopiec zero pomysłow... takze piszcie dziewczyny swoje typy moze cos ukradne [emoji12]
Dziewczynke chcieliśmy Łucje, piękne imie ALE nie ma zdrobnienia u mojego meża w rodzinie mówiliby Lucia czego ja nie jestem w stanie przeżyć wiec musze zrezygnowac z tego pięknego imienia, mąż jest bardzo nie pocieszony i jeszcze walczy ale wspólnie jesteśmy w stanie przystać na Alicje [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Słyszałam że teraz wielki powrót imion z lat 90 (bo w sumie te roczniki teraz weszły w taki czas dzieci) i są właśnie Karolinki, Paulinki, Natalie, Patryki, Artury, Kamile strasznie popularne. Ja co prawda 92 ale nie mam aż takiego sentymentu do tych imion :D

3jgxikgnv87dhgfb.png

Serio ? Ja ciągle słyszę Kubuś Antoś Lenka i Julka [emoji16]


p19ucsqv9zf9v2yk.png
 
Ja mam syna Maksymiliana, teraz jak bedzie chlopiec zero pomysłow... takze piszcie dziewczyny swoje typy moze cos ukradne [emoji12]
Dziewczynke chcieliśmy Łucje, piękne imie ALE nie ma zdrobnienia u mojego meża w rodzinie mówiliby Lucia czego ja nie jestem w stanie przeżyć wiec musze zrezygnowac z tego pięknego imienia, mąż jest bardzo nie pocieszony i jeszcze walczy ale wspólnie jesteśmy w stanie przystać na Alicje [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja chce Maksymiliana, powiedz mi jak chlopa przekonac, bo ręce opadaja [emoji58][emoji27]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Ja mam syna Maksymiliana, teraz jak bedzie chlopiec zero pomysłow... takze piszcie dziewczyny swoje typy moze cos ukradne [emoji12]
Dziewczynke chcieliśmy Łucje, piękne imie ALE nie ma zdrobnienia u mojego meża w rodzinie mówiliby Lucia czego ja nie jestem w stanie przeżyć wiec musze zrezygnowac z tego pięknego imienia, mąż jest bardzo nie pocieszony i jeszcze walczy ale wspólnie jesteśmy w stanie przystać na Alicje [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Podobnie mam z Anastazją.. strasznie mi się podoba imię ale zdrobnienia paskudne. Haha, najbardziej mi przykro było jak babcia mnie uświadomiła jak na Śląsku się mówiło na Anastazję (a właśnie stąd pochodzę i mieszkam w typowej górnośląskiej wsi)- "Stazyja" -okropnosci :D

3jgxikgnv87dhgfb.png
 
Na Łucję wołają Łusia, Łuśka ;) przynajmniej znam taka ;)

Mi się podoba Kornelia, Karolina, Natalia, Oliwia ;)
Dla chlopaka Marcel w tym momencie ale meza nie przekonam więc muszę myslec intensywnie ;)
 
dla dziewczynkii myślałam nad Alicja (ale kuzynka w lipcu rodzi i tak córkę nazwie) Oliwia (ale siostra rodzi we wrześniu i tak córke nazwie, choc nie zna płci to i tak czuje ze to dziewczyna), zastanawiam sie nad Sara i Łucja, ale sama nie wiem... podoba mi się.... Krysia! ale wszyscy sie ze mnei smieją hah!
bardzo podoba mi się Liliana, ale moja siostra tak psa nazwała, więc z psem się będzie kojarzyć (Lilka)

mój syn to Ksawery, wołamy Ksawek

po za tym na imie dla chłopca ZERO pomysłów
 
reklama
Do góry