reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia

Chodzi o taki otulaczek? To tak. Wiekszosc dzieci lubi byc ciasno owijana[emoji5]

0d1yskjotwwukvsu.png

mhsvvcqgf3fcp2hp.png

Aniołek[*] 8.08.2017
Chodzi mi o te cuda :) co do kocyka to jestem pewna ze się przyda choć moze taki bez minky.
Co do kokonu nie jestem pewna. Mam na oku taki za 150zl z kocykiem i podusia ale nie wiem w sumie czy warto.
Screenshot_2018-04-06-11-46-02.jpg
Screenshot_2018-04-06-11-45-01.jpg


Sent from my HUAWEI SCL-L01 using Forum BabyBoom mobile app
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-06-11-46-02.jpg
    Screenshot_2018-04-06-11-46-02.jpg
    67,7 KB · Wyświetleń: 1 184
  • Screenshot_2018-04-06-11-45-01.jpg
    Screenshot_2018-04-06-11-45-01.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 1 145
reklama
Chodzi mi o te cuda :) co do kocyka to jestem pewna ze się przyda choć moze taki bez minky.
Co do kokonu nie jestem pewna. Mam na oku taki za 150zl z kocykiem i podusia ale nie wiem w sumie czy warto. Zobacz załącznik 844804Zobacz załącznik 844806

Sent from my HUAWEI SCL-L01 using Forum BabyBoom mobile app
Jeśli chodzi o ten drugi, to będę miała taki, ale napiszę jedna podstawowa rzecz: bez poduszki!
Cytując fizjoterapeutę dziecięcego "jeśli rodzice chcą, żeby niemowlak miał poduszkę, to niech ją namalują mazakiem na prześcieradle"

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Materac jest nowy,dopasowany do kolyski i bezpieczny dla maleństwa. zagniecenia to po prostu zle zalozone przescieradlo ;)

Sent from my HUAWEI SCL-L01 using Forum BabyBoom mobile app
Myślę, że @Margana nie miała na myśli czy "nowy" ale "dobrej jakości", bo to ma wpływ na kształtowanie /rozwój kręgosłupa maleństwa

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Materac jest nowy,dopasowany do kolyski i bezpieczny dla maleństwa. zagniecenia to po prostu zle zalozone przescieradlo ;)

Sent from my HUAWEI SCL-L01 using Forum BabyBoom mobile app
Nie o to mi chodzilo. Tylko o to czy jest odpowiedniej jakosci, z odpowiedniego materialu, odpowiedniej gestosci. Jesli tak to super, bo zwyjle do takich kolysek dodaja zwykle piankowe, takie cienkie.

0d1yskjotwwukvsu.png

mhsvvcqgf3fcp2hp.png

Aniołek[*] 8.08.2017
 
Nie o to mi chodzilo. Tylko o to czy jest odpowiedniej jakosci, z odpowiedniego materialu, odpowiedniej gestosci. Jesli tak to super, bo zwyjle do takich kolysek dodaja zwykle piankowe, takie cienkie.

0d1yskjotwwukvsu.png

mhsvvcqgf3fcp2hp.png

Aniołek[*] 8.08.2017
Kokos gryka bodajże a przynajmniej jedno z dwoch. Zero pianki. Z tego co się dowiedzialam to jesli ma nam posluzyc na te kilka pierwszych miesiecy i bedzie zabezpieczony przed wilgocia, znaczy zalaniem to sie nadaje dla takiego maluszka. Czytalam tu juz gdzieś u Was że lepsze sa te drogie,konkretne (nazwy nie przytocze bo nie pamietam :)) ale taki chcialam kupić do zwykłego łóżeczka jak mała wyrosnie z kolyski
 
Jeśli chodzi o ten drugi, to będę miała taki, ale napiszę jedna podstawowa rzecz: bez poduszki!
Cytując fizjoterapeutę dziecięcego "jeśli rodzice chcą, żeby niemowlak miał poduszkę, to niech ją namalują mazakiem na prześcieradle"

0d1yrjjgtd95fou3.png
No w zestawie jest tzw "motylek. Nam posłuży do ozdoby lozeczka jedynie ;)

Tak w ogóle będziecie podkladac cos pod materac w lozeczku by byl lekko pod skosem ? Nie mowie tu o samej glowce ale tak jak maluszek lezy w tym takim szpitalnym lozeczku pod kątem...przy pierwszym dziecku polozna mi zalecala podkladac coś by właśnie materac byl pod lekkim ukosem.
 
reklama
Kokos gryka bodajże a przynajmniej jedno z dwoch. Zero pianki. Z tego co się dowiedzialam to jesli ma nam posluzyc na te kilka pierwszych miesiecy i bedzie zabezpieczony przed wilgocia, znaczy zalaniem to sie nadaje dla takiego maluszka. Czytalam tu juz gdzieś u Was że lepsze sa te drogie,konkretne (nazwy nie przytocze bo nie pamietam :)) ale taki chcialam kupić do zwykłego łóżeczka jak mała wyrosnie z kolyski
Tak, tu chodzilo o pianke wysokoelastyczna, pianke termoelastyczna i lateks.
 
Do góry