reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja nie miałam w żadnej ciąży tej linii.

Kurcze, a ja nie mam upatrzonego wózka i nawet nie mam kiedy jechać pooglądać. W ogóle to nie wiem czy nowy czy używany :confused:
 
reklama
Ja oglądałam wózki 2 dni temu. W końcu udało mi się zobaczyć stacjonarnie trailza, ale chyba jednak za duża cena na mój budżet. Nastawiam się na uppababy cruz, do tego fotelik z tej samej firmy. Ogólnie to masakra jakie te wszystkie rzeczy dla dziecka są drogie! Firmy robią na rodzicach dobry biznes
 
Dzieki za rady. Myślałam o tym kremie z wit A, podobno świetny ale w ciąży odradzają wszystkie kremy z A. Narazie wymoczę, pościeram i na noc wysmaruje olejkiem rycynowym. Ja mam wózek po koleżance. Tako Warrior. Nie znam się na wózkach. Ten jest w częściach. Musimy go poskładać i ocenić stan. Wiem że jedno kółko do naprawy. Musze kupic 4 opony bo łyse i jedną dętkę.
 
Brzuch i tam na dole smaruje tą oliwką dla kobiet w ciąży z babydream für mama. Jest rewelacyjna bo bardzo długo utrzymuje nawilżenie. Nigdy mnie nie zawiodła. A przed smarowaniem krótki suchy masaż na sucho naturalną szczotką i może dlatego ta linia taka słaba bo ten masaż pełni role delikatnego peelingu. Czasem też olejku z awokado używam no i skóra wydaje się ok. Ale zobaczymy po porodzie jaki flaczek zostanie i kiedy się wchłonie. Czy w ogóle...po trzecim.
 
Ja dzisiaj wydałam 450zl na zakupy w aptece Gemini i allegro [emoji33] a jeszcze kilku rzeczy brakuje jak pampersy,chusteczki nawilżane, butelka itp... Nie ogarniam już tego. Dla siebie do porodu praktycznie już wszystko mam, więc jest postęp [emoji14] w maju chciałabym już wszystko mieć wyprane, poprasowane i poukładane.

Co do linii na brzuchu też jeszcze nie mam, ale za to brzuch rośnie w oczach [emoji32]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzuch i tam na dole smaruje tą oliwką dla kobiet w ciąży z babydream für mama. Jest rewelacyjna bo bardzo długo utrzymuje nawilżenie. Nigdy mnie nie zawiodła. A przed smarowaniem krótki suchy masaż na sucho naturalną szczotką i może dlatego ta linia taka słaba bo ten masaż pełni role delikatnego peelingu. Czasem też olejku z awokado używam no i skóra wydaje się ok. Ale zobaczymy po porodzie jaki flaczek zostanie i kiedy się wchłonie. Czy w ogóle...po trzecim.

Nixie, też sie zastanawiam czy mi się flaczek wchłonie...Po trzecim... Ogólnie jestem szczupła i nie miałam problemu z dojściem do formy po ciąży. Jednak teraz już ma się te kilka latek więcej no i metabolizm już nie ten... Mam nadzieję, że młoda wyssie ze mnie sporo a i lato będzie sprzyjało aktywności plus dużo warzyw i owoców. :)
 
Ja dzisiaj wydałam 450zl na zakupy w aptece Gemini i allegro [emoji33] a jeszcze kilku rzeczy brakuje jak pampersy,chusteczki nawilżane, butelka itp... Nie ogarniam już tego. Dla siebie do porodu praktycznie już wszystko mam, więc jest postęp [emoji14] w maju chciałabym już wszystko mieć wyprane, poprasowane i poukładane.

Co do linii na brzuchu też jeszcze nie mam, ale za to brzuch rośnie w oczach [emoji32]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wczoraj wydałam w gemini 505zl:D a też jeszcze nie wszystko mam... [emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas wyprawka skomentowana w 80%. Brakuje nam rzeczy typowo aptecznych, wanienki, komody dla Malej. Wózek zamówiony, łóżeczko też. :) mam nadzieję, że do końca kwietnia wszystko już ogarniemy, będzie stało i czekało.
Wczoraj mieliśmy wizytę u lekarza. 32 tyg, mała ma 1286g, drobniutka będzie albo jeszcze nadrobi :) mam zdjęcia z usg 3d, później wstawię :) a z tych gorszych rzeczy to kolejny raz miałam za wysokie ciśnienie, u mnie to rodzinne i w dodatku jestem straszny nerwus.. Dzisiaj kładziemy się na oddział na badania, dostałam już tabletki na nadciśnienie i zobaczymy co dalej..

Napisane na G3112 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry