reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Staram się ale boli strasznie ... Ale muszę byc silna dla synka i córki :*

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom

Wyobrażam sobie jak musi byc Ci cieżko, bo tak sie ucieszyłas. A tu jeszcze trzeba trzymać fason bo dzieciaczki, ale na pewno los sie odwróci i znów będziesz sie cieszyć ciąża [emoji8]


[emoji166][emoji166] PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166]
 
Wyobrażam sobie jak musi byc Ci cieżko, bo tak sie ucieszyłas. A tu jeszcze trzeba trzymać fason bo dzieciaczki, ale na pewno los sie odwróci i znów będziesz sie cieszyć ciąża [emoji8]


[emoji166][emoji166] PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166]
Dam rade mam dla kogo , musze być silna mój Aniołek będzie nad nami czuwał czuje to

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Smutno się trochę zrobiło. Nie wiem co powiedzieć...
Ale muszę wrócić do wątku z innym tematem.
Mam taki problem...
Moje dziecko waży już 5kg i mam problem je podnieść szczególnie w nocy gdy na śpiocha wstaję karmić. Ogólnie przez ostatnie 10 lat raczej nie dźwigałam nic powyżej 5kg z powodów zdrowotnych.
Czy są mamy które też mają problem podnieść tak małe niemowlę?
Co robić? A jak dziecko będzie większe, to go chyba nie dam rady wyjąć z dolnego poziomu łóżeczka :(
 
Smutno się trochę zrobiło. Nie wiem co powiedzieć...
Ale muszę wrócić do wątku z innym tematem.
Mam taki problem...
Moje dziecko waży już 5kg i mam problem je podnieść szczególnie w nocy gdy na śpiocha wstaję karmić. Ogólnie przez ostatnie 10 lat raczej nie dźwigałam nic powyżej 5kg z powodów zdrowotnych.
Czy są mamy które też mają problem podnieść tak małe niemowlę?
Co robić? A jak dziecko będzie większe, to go chyba nie dam rady wyjąć z dolnego poziomu łóżeczka :(
A jakie problemy zdrowotne masz jeżeli można zapytać ..
 
reklama
Dzieczyny, troche mnie nir było. Niestety i mnie przytrafiło sie poronienie [emoji24]
Musiałam dojść do siebie i jakoś sie poukładać, nadal jest mi strasznie smutno, mimo, że to była malutka ciąża [emoji53]

@MarJolka dobrze by było znac przyczynę i dopiero wtedy dobry fizjoterapeuta. Ja mam tez problem z podnoszeniem, u mnie walniete mam nadgarstki i dziewacznie podnoszę dziecko, w moim przypadku fizjo bardzo pomógł, mam nadzieje, ze i u Ciebie tak bedzie
 
Do góry