reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Tez tak trafiam hyhy zreszta na lekarzy tez ;) ostatnio mezul byl na sor-ze i przyjmowal go mlody praktykant,mezul byl mega zadowolony bo go zbadal jak tylko mogl i wytlumaczyl co i jak a jak poszedl do starego pozniej to ryku cyku bla bla bla i dowidzenia... nic konkretnego mu nie powiedzial..
Ja lubię młodych lekarzy [emoji56][emoji56] tylko jak ma urodę to czasem ciężko mi się skupić na tym co mówi :D
 
reklama
No nie gadaj[emoji16] fajnie tak[emoji16][emoji16][emoji16] A pielęgniarka w rodzinie to już w ogóle cud miód i orzeszki[emoji16][emoji16]
Tylko lekka Panikara z mamy mojej ;P bo wiadomo naoglada się w szpitalu i potem o... [emoji23]
Dziewczyna mojego brata teraz jeszcze raz podchodzi do matury i też chce iść na medycynę do Lublina za moim bratem. I ona mówi że chce iść na ginekologa jak jej w trakcie nauki się upodobania nie zmienią. I śmieje się że mnie że ja się z powołaniem minęłam [emoji23] zamiast na kosmetologię powinnam iść na studia medyczne. No i teraz byłabym na rezydenturze. Bo to studia 6 lat. Potem znów kilka lat na rezydenturze (specjalizacji).
 
Nie nie ja nie. Ale dziewczyny pisały, że już malują pokoik, szykują mebelki, dywanik, oświetlenie itd i się zastanawiam, czy planują od razu malucha w swoim pokoju. Moja córka była z nami w sypialni 2 i pół roku, akurat na jej 2 urodziny wprowadziliśmy się do nowego domu i nie chciałam jej od razu w nowym miejscu samej w pokoju zostawiać. Ona była na piersi 2 lata. Też sobie nie wyobrażam wstawać do dziecka np co godzinę w nocy na początku i latać do innego pokoju. Tym bardziej, że najczęściej nocne karmienie kończyło się spaniem w naszym łóżku. Na początku oczywiście. Może syna teraz szybciej przeprowadzimy, zobaczymy, nic na siłę. Sam musi chcieć. A takiego noworodka to ja muszę mieć na oku, bo różnie to bywa , może mu się ulać i jeszcze się udusi. Córce często się ulewało.
Dokładnie. Też bym się bała i raczej nie wyspala. A malutka spała z Wami czasem na waszym łóżku ? Nie balas się , że spadnie lub ja przygnieciecie ?
 
Tylko lekka Panikara z mamy mojej ;P bo wiadomo naoglada się w szpitalu i potem o... [emoji23]
Dziewczyna mojego brata teraz jeszcze raz podchodzi do matury i też chce iść na medycynę do Lublina za moim bratem. I ona mówi że chce iść na ginekologa jak jej w trakcie nauki się upodobania nie zmienią. I śmieje się że mnie że ja się z powołaniem minęłam [emoji23] zamiast na kosmetologię powinnam iść na studia medyczne. No i teraz byłabym na rezydenturze. Bo to studia 6 lat. Potem znów kilka lat na rezydenturze (specjalizacji).
Najważniejsze to lubić to co się robi[emoji16] zawsze podziwiam studentów medycyny... tyle nauki i lat praktyki[emoji5]
 
reklama
Do góry