Fiorna
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 1 Luty 2018
- Postów
- 1 340
Ja mam bardzo wygodne sandalki bez zapiecia, za to z gumka na pieciekupione w tamtym roku w ccc. Oczywiscie plaskie, bo zazwyczaj chodze w plaskich butach
![]()
No ja też tylko w płaskich

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Ja mam bardzo wygodne sandalki bez zapiecia, za to z gumka na pieciekupione w tamtym roku w ccc. Oczywiscie plaskie, bo zazwyczaj chodze w plaskich butach
![]()
Mój mały jakoś tak od początku głową w dół ale jeszcze we wszystkie strony może się poprzekręcać.
3razy powinno bycDziewczyny ile razy wam pobierał krew na ta krzywa cukrową? Bo mi się w laboratorium pytali czy dwa razy czy trzy :/ A ja nie mam pojęcia
Oby rzeczywiście tak byłoMoja jest głową w dół i lekarz powiedział, że to raczej nie powinno się już zmienić![]()
Dziewczyny a chodzicie do szkoły rodzenia?
Podasz nazwe tego sprzedajacegoZnalazłam jednego sprzedawcę na allegro, gdzie kupię wszystko co potrzebuję za koszt jednej przesyłki. Która może niech zerknie czy nie przepłacę.
Zobacz załącznik 850167 Zobacz załącznik 850168
Podasz nazwe tego sprzedajacego![]()
Znalazłam jednego sprzedawcę na allegro, gdzie kupię wszystko co potrzebuję za koszt jednej przesyłki. Która może niech zerknie czy nie przepłacę.
Zobacz załącznik 850167 Zobacz załącznik 850168