reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Hej ;)witam się i dziś zaczynam 31 ;)
@Margana na która masz? Mam nadzieję że poczujesz się odrobinę lepiej ! A córeczka jak sie czuje ?Przeszlo jej ?
@oliwka_11 jak tam twoje ciśnienie ?
Na 17.20. Tylko najpierw musze dojechac po mloda do przedszkola i stamtad M nas odbierze i pojedzieny juz na badanie.
Mloda jeszcze tylko czasem pokasluje. Zawsze jest tak, ze ona cos przyniesie, kilka dni i jej przechodzi, a ja sie mecze 2 tygodnie.
 
Na 17.20. Tylko najpierw musze dojechac po mloda do przedszkola i stamtad M nas odbierze i pojedzieny juz na badanie.
Mloda jeszcze tylko czasem pokasluje. Zawsze jest tak, ze ona cos przyniesie, kilka dni i jej przechodzi, a ja sie mecze 2 tygodnie.
W dodatku teraz wszystko zaczęło pylic :/
Oby Ci szybko przeszło !
 
Witam i ja :) czeka mnie dziś wizyta u endo, a tak mi się nie chce :p Dziś pierwszy dzień w domu bez męża bo poszedł do pracy. Kciuki za wizyty :) Ja mam jutro i jutro też ostatni dzień w pracy :) aż trudno mi w to uwierzyć. Dziewczyny orientujecie się może jak wygląda zmiana danych i osoby uposażonej w grupowym ubezpieczeniu w pracy, zgłosić to muszę sama u ubezpieczyciela czy w swojej firmie? I jak to jest gdy firma odciąga składkę na to ubezpieczenie i np na kasę zapomogowo pozyczkowa z wynagrodzenia, gdy przechodzę na l4 i potem macierzyński, wtedy dalej są te składki odciągane nawet jak płaci ZUS?
 
reklama
Do góry